Prijava

drago mi je da je ova tema konačno pokrenuta. i veliki su se, doduše jako pasivno i nezeinteresovano, borili sa ovim.

"To ti je kao da uzmeš jak i glasan mikrofon pred hiljadu ljudi, pa onda izvučeš svoju veliku holivudsku kitu i udaraš njome teatralno po mikrofonu, sinhronizujući ritam sa ritmom kurčeva ostala tri člana benda, da bi se dobio jedan veliki orkestar kurčeva!"
Majkl B. Fli

razmislite o tome, očigledno objašnjava borbu protiv stranih kurčevih vladara.

Ta pogedajte ! Oni najmudriji oduvek su bili bez žena. Da ne pominjem Nikolu Teslu, Ajnštajna koji je svoje priznanje dobio oteravši ženu, jelte Srpkinju što mu zameramo ali činjenice se ne mogu zanemariti !

MlaDiLuk
Ta pogedajte ! Oni najmudriji oduvek su bili bez žena

vidi se da si mlad, luče dragi.
Ne treba bežati od neprijatelja, da te čiča poduči
o tome govori i narodna pesma

svaki svoga jebite subašu

KIP JOR FRENDZ KLOUS END JOR ENEMIZ KLOUSER

Tim naučnika potvrdio naše sumnje, DILDO jeste oblik vještače inteligencije vanzemaljskog porijekla. Zbog nevjerovatne izdržljivosti se opravdano misli da je dildo replika supermenovog kurca koja je napravljena ako kurac svima poznatog vanzemaljca izgubi svoje nadaleko poznate moći.

Чуо сам да је Тесла сам себи одсеко курац па је зато тако паметан био.
После му се осветили ванземаљци

Da li u kurcu žive vanzemaljci? Nemam pojma, a i ne interesuje me. Koga interesuje, može da ode na lice mesta, da proveri, ako me razumete. A možda smo svi otišli u kurac pa smo, logično, svi vanzemaljci.

http://www.dodaj.rs/f/1E/FH/4yWqv26P/img0868.jpg
Хоризонтални пресек курцованземаљца

Braćo, planiram da izvedem jedan eksperiment. Biće rizično ali ukoliko uspije možemo zauvijek promijeniti svijet.
Naime, želim pokušati da postanem jedno sa svojim kurcem i zadim se probam samozadovoljiti i na taj način otkriti tajne svemira.
Najvjerovatnije će biti live feed ođe kada započnem.

Podržavamo te potpuno ako me razumeš. Kosić će da sponzoriše iz svog džepa ako ti je vanzemaljac dovoljno razvijen u dužinu a stomak popločan.

Samo male su verovatnoće za to jer si redovan na sajtou al jbg.

KOSTIĆ SE UZDA UTE

Jebote, tek sam sad skontao kolko je kurac ružan, znaš kad ću opet da ga stavim usta.

Ligamentum suspenzorum penis
SJECITE GA, NE TREBA VAM NI ZA ŠTA, REKO NAM PROFESOR DA GA SKRAĆUJE PUNA 3 CM.

ovo natakneš na kurac i izgubiš volju za pušenjem?

шта је ово, машина за кривљење курца?

A de ide ovaj šiljak iznutra, je l' u rupicu na kurcu?

A de ide ovaj šiljak iznutra, je l' u rupicu na kurcu?

Pa verovatno. A cigara je tu valjda da bi se videlo koje je veličine, kao kad Ameri stave novčić od 25 centi. Neki pojas nevinosti, šta li je...