Prijava

al ono što e nepoznato
je kakve sve karakondžule
žive u pičkama

Pogledaj malo bolje ovu sliku. Očigledno je da podsjeća na neki svjesni ali nehumanoidni oblik života. Vjerovatno i ženski reproduktivni trakt dolazi iz svemira. Zapravo ne vjerovatno, nego sigurno!

http://www.melakafertility.com/images/drawings/anatomy/ant-001.png

vidi ti te rucice samo.

zato se kaže

ne znam kog sam đavola našao u njoj

Vučiću, apsi pičke! Ljudi metuli dokaze!

Zanimljiva teorija koja otvara mnoga pitanja zato pazl, šta misliš čijoj borbi je posvećem film elijen vs predator. Ko je predator? Da li je predator u nama? Zna li da kontroliše sebe, ili utiče na nas?

vidi ti te rucice samo.

Vjerovao ili ne, te ručice bukvalno prihvataju jajnu ćeliju! Da, grabe je i u vlače u jajovod. Govorim samo istinu sada!

Kada pukne zreli folikul jajna ćelija napušta jajnik jelte i odlazi u trbušnu duplju (!) gdje je prihvataju te kako ih ti nazivaš ručice ili kako se stručno nazivaju jajničke fimbrije i uvlače u jajovod. Složićeš se kada kažem da je za to potrban visok nivo samo svjesnosti... E pa da bi ga imao moraš imati kol'ko tol'ko razvijen mozak... ili pomoć od neke institucije koja upravlja tobom...

Пичка је ђаво лично!

да није ванземаљаца курац би сад ишли на јуџиз

Руске докторице се спремају да исисају ванземљца
http://78.140.144.9/yl/st/thumbs/603/hP9J98uvQV.jpg

промените пол и истерајте ванземањца из себе, мушкарци!

Ko je predator?

Zanimljivo pitanje postavljaš ironični. Mogu slobodno dodati, kao i uvijek.
Elem, spoljašnja morfologija Aliena više odgovara muškom polnom organu. To samo po sebi nije dokaz da film koji pominješ metaforički prikazuje borbu između polova ali ako bi malo zagrebali površinu sjetili bi se da je predator u jednom trenutku krvario!
Ja iskreno nijesam vidio kurac koji krvari tek tako.
Predator je očigledno simbol za žene u "onim danima."

Imam još teorija u kojima želim reći da ženski polni organi kroz generacije evoluiraju u tim danima i da na kratko preuzimaju funkciju nad izvjesnim instancama centralnomg nervnog sistema. To potkrijepljujem činjenicom da su nervozne i destruktivne prema muškarcima!
Jednog dana će, da oprosti omladina, pička preuzeti potpunu kontrolu nad ženama i one će nas napasti daleko jače nego ikad. Da li ćemo mi biti spremni zavisi od toga da li ćemo probuditi vanzemaljce u nama i natjerati ih da rade u našu korist.

Morison je bijo kurac
sa Sirijusa C

ON JE ZNAO!

http://www.youtube.com/watch?v=ckbqUCbztIc

PIČKA JE ROBOT IZ TERMINATORA 2

ванземаљац кобасичар

Jednog dana će, da oprosti omladina, pička preuzeti potpunu kontrolu nad ženama i one će nas napasti daleko jače nego ikad.

Citiram ovo upozorenje kako bih vam skrenuo pažnju na još jedan problem sa kojim ćemo se sresti.
Elem, poznato je da je na svijetu daleko više žena nego muškaraca jer čim se rodi prvi sin prestaje se sa pravljenjem đece iako prije toga možemo imati i po 10 ćerki.
Zamislite sljedeću situaciju. Milijarde žena širom svijeta i Balkana nas napada! Jače su od nas jer mi nemamo na svojoj strani vanzemaljce.
Možemo se braniti neko vrijeme ali njihova brojčanost će nas kad tad nadjačati!
Zato braćo, što prije savladajmo tehnike drevnih naroda! Što prije naučimo da ih koristimo bolje od naših "zlih" ali ljepših polovina i imaćemo šanse kad dođe dan za konačni obračun.

Mudra braća mudro zbore!

Uzmimo se u pamet kurci!

Bliži se čas finalnog jebanja. Jebimo ih da ne budemo jebani.

pošalji ovu poruku svim kurcima koje znaš, nemoj si pička

Господо погледајте каква се сподоба крије унутар женског репродуктивног тракта

http://imghumour.com/assets/Uploads/The-Female-Reproductive-System-vs-Satanic-Rams-Head.jpg

Ketaminiću, zahvaljujem na doprinosu u borbi protiv sila tame.
Svi oni nevjernici će poslije jednog pogleda na ovo što si objavio shvatiti u kakvoj zabludi žive.
Moramo se držati zajedno, još ima vremena!!

Moramo se držati zajedno

Za vanzemaljca?

Mislio sam više onako duhovno ali može i tako za početak.

давим ванземаљца трећи пут данас