Prijava

Могу да попијем скоро целу флајку пива (0,5л) на екс.

Могу и ја. 0,3 ми је 2,5 секунде.

Volim da zviždim u ubijeđen sam da sam dobar u tome, ali ostali ne dijele baš moje ubijeđenje. :)

Kad pomenu zvizdanje.Mogu da zvizdim dok uvlacim vazduh.Spojim usne,a kroz mali otvor se cuje zvizduk.Ne cuje se isto doduse,cuje se kao skripanje neko,ali je glasno i iritantno u picku materinu... :D

Kad pomenu zvizdanje.Mogu da zvizdim dok uvlacim vazduh.Spojim usne,a kroz mali otvor se cuje zvizduk.Ne cuje se isto doduse,cuje se kao skripanje neko,ali je glasno i iritantno u picku materinu... :D

To moze iskreno vecina ljudi :) Nije toliko tesko covece :)
Isto kao kod normalnog, samo sto uvlacis vazduh...

Veruj mi da nije.Maltene celo moje drustvo pokusalo.Nije ono klasicno zvizdanje,nego sastavim usne i kada pocnem da vucem vazduh pocne da mi pisti kroz rupicu sa leve strane vilice (kako ovo debilno zvuci). Laganica mogu bilo koji ton da izvucem... :D Dzabe,ne mogu da ti objasnim kako.

i ja zvizdim i uvlacim vazduh :)

To je pičkin dim, ja sviram arije zviždanjem -.-

ja mogu da postanem nevidljiva. kad me niko ne gleda.

Mogu da zvizdim i sa uvlacenje i sa izduvavanjem vazduha. Znam jos sto kojekakvih kuraca da pravim i da odradim al je to sve beskorisno jer nemam posao.

Stavi dve konzerve pasulja i nesto flasirane vode i 2 litre vodke i idi prodaj Rusima komplet za smak sveta...

U igri moj broj se nijednom nije desilo da nisam imao tacan. Isto, mogu da lazem najinteligentije ljude na svetu i da me nikad ne provale u tome. Zesci sam manipulator i 'blefer'

Ovo drugo ti baš i nije beskorisno.

И ја добро лажем.

то је бре кориснооо :)

Takodje mogu da proverim koja je lubenica zrela za sekund :)

Лололо, куцаш у њу? :Д
Знам да испуштам балончиће помоћу пљувачке.

Da brate, ali ranije kad sam isao u nabavku fazon kucao u lubenicu i nisam imao pojma sta treba da cujem. I onda me kao taj prodavac naucio :)

Za nekoliko sekundi (rekord mi je 3 sekunde) mogu da složim reč u igri slagalica. Jednom sam složila reč od svih 12 slova za par sekundi.