Prijava

Mogu da iščašim palac i vratim ga na mesto bez posledica

Могу да прдим раменом, исто као оно што неки раде са пазухом е ја могу раменом и вратом.

znam da kasljem jako jako glasno,znam da napravim rupu na ramenu i da palac nekako iskrivim bolesno

znam da napravim rupu na ramenu i da palac nekako iskrivim bolesno

isto! mogu i da pravim balončiće od pljuvačke

Mogu da prođem kroz sebe.
Što sam krupniji to mi je teže, postaviću snimak na jutjub neki dan, da mogu da pokazujem ljudima i kad više ne budem mogao.

Možeš sebe da obljubiš u prkno?

Mogu da pricam engleski sa bilo kojim akcentom. Isto tako i naski sa bilo kojim akcentom iz bivse Juge, mozda se samo zajebem u nekom lokalnom izrazu. Mada nije beskorisno, mog'o bi da bidnem spijun. Al' OZNA propala, a i KOS...

Мрдам обе обрве и то ћу да уновчим.

Imam najveći u društvo. Smisao za humor (A, a, šta sam vam rekao?).

Znam da zaustavim kijanje , i to radim u 99% slučajeva (nije zapušavanje nosa). Onaj 1% kad mi se omakne i kinem, mogu sve okolne prozore da polomim, a bogami se i čuje dosta daleko.

P.S. Kijanje je bezuslovni refleks i nije moguće kontrolisati takve reflekse (po definiciji).

kad mi kaeš riječ, mogu ti u sekundi reć koliko ima slova

CITAT

kad mi kaeš riječ, mogu ti u sekundi reć koliko ima slova
TAIC

i ja isto...al ne mogu tacno reci koliko ima slova lolo

ja imam beskorisni talenat da gde god je moguće raspizdim glavom. Svi se cimaju kad me vide kako sam se opičio al to meni kao dobar dan. Ulazim u kola - raspizdim glavom. Provlačim se pored merdevina - raspizdim glavom.
Prolazim pored zida iz kojeg izlazi neka šipka - prosečem glavu...
tako to..

joj, i ja stalno udaram glavudžom svuda