Prijava

Ne kenjajte.
Postali ste ko ona pederčina Ahil iz filma Troja. Možete vi da se izlogujete i ne dođete nego želite da se o tome priča naveliko, da vam stoji ime pod "banovani" i posle da čitaju ljudi kakva ste sranja pravili i da kažu "JOJ KOJI CAR!" Večna slava i te munje.

Nemate muda.

мислиш да си неко јаје?

Misliš da si neki kurac?

kelte, sredicu da te razmoduju

meni i dalje nije jasna veličina prekršaja koja uzrokuje trajni ban. sem naravno ako nisi nečiji dupli ili si sam trazio ne postoji toliko sajber sranje koje moze da te otera sa nekog sajta na 3000 godina. maksimum dve nedelje za tešku uvredu, ostalo je sve PROSERAVANJE.

Svaki sledeći prekršaj sličnog karaktera sankcionisati sa ne manje od trajnog bana jer ti više ni počivši Patrijarh Pavle ne bi mogao opraštati za istu grešku.

Ova rečenica je za transfer blama, ko god da je napisao

He-he đe su mladi tue i šala a bogami i pošalica

издо си крај, мислиш да си неко јаје? http://www.youtube.com/watch?v=n01xFUL5cG4

toma hahahahahhaha
uvek mi smesna ta glavica,sta god da se desava

čoveče, pa ona jogurtova psovka je čista umetnost, ja bih ono uramio na formatu 5x3 metra i postavio u nekom ateljeu da se ljudi dive slikovitosti našeg jezika i lepotom izrazaja kroz psovke. Nešto najoriginalnije što sam ikad pročitao. Kakav trajni ban kaki kurci.

Ova rečenica je za transfer blama, ko god da je napisao

Ja sam je napisao, a posledica je činjenice sa kojom nisi upoznat - ovo je najmanje deseti ban za isti razlog, mora neka beleška ostati koja skreće pažnju na to. Ako osećaš transfer okači je slobodno, nisam ni ja zakonom zaštićen.

He - he treba više ovakvih projekata na televiziji. Kako se ono ova krpa zvaše u orginalu. Mičeli, vako nešto, a?

ako je deseti onda nešto očigledno sa tim likom nije u redu, definitivno je promašio ustanovu, ali i dalje mislim da kad se trajno banuju otvore novi nalog i još više krenu da se proseravaju. nemam pojma, ja kao gledalac samo vidim da kad god krene neka zezca zabava neko popije trajni, a šta se krije iza toga nisam upoznat.

Trajni ban je kesa, upravo i služi samo za to da se neko natera da otvori novi nalog i krene da piše sa njega umesto da koristi popularnost "negativca" za nastavak zajebavanja naroda. Ionako svaka nova garnitura moderatora odbanuje sve takve jer u međuvremenu zaborave zašto su ovi banovani...

Hajde da se okrenemo definicijama, posterima i reakcijama. Čitajte, ljudi, a Ajax i Bojan ce se poslije 30 dana vratiti i bice sve kao prije. I odaberite mi definiciju u znak dobre volje.

riho to je dvojezgarni procesor kod koga čas proradi jedan glavić a ovaj drugi izgubi inspiraciju i obrnuto. Ovaj sad zapinje i već je smorio publiku pametovanjem i glupostima tako da ću verovatno da uposlim taj drugi ;)

a znači ti si dutjas krpo

ili nije to taj, al' tako nešto

pravda za ajaksa postovača kurčeva

ma dosadno mi bilo pa udaram kontre, istina je kao i obično negde izmedju. ako je stvarno deset puta montirao ko mu jebe mater, banuj govno... nemogu ljudi da okače sliku na čovečanski način zbog skota. ajaxe pedere, murš u čkole za MNRO likovne nade!

ja ne tražim ništa više od izvinjenja jer za svaku moju glupost sam dobijao po najmanje mesec-dva dana bana.
Sad se sere o banovima od nedelju dana. EEEJ!