Prijava

Па чекај, дакле постоје двоструки аршини и нејединствен став поводом тога?

da, naravno.

jebiga pezose, ne vole svi kurac u ustima, vređa ih

pičke

Kurac Picka Govno Sisa

ovo je debeli pacov, kakav kurac sulejman

правда за ајакса, пуши га отварачу теме

pa jel ovaj sulja ima vise od 170cm?

inače, ajaxovoj strani ja sam na

Келте одабери ми дефиницију шчуо

Или трајни
или одбан

procedura:
1. promeni imejl adresu naloga u neku nepostojecu.
2. promeni sifru u nesto sto ces zmureci da nalupas na tastaturi, jedno 20ak tastera
3. izloguj se

i, banovan si trajno. nema vise logovanja. ni sveti petar ne vrati nalog vise.

ko sto sam ti reko u pvt-u, trajni ban ne postoji kao nesto sto mogu moderatori da urade

kako nije? to ti je trajniji ban od trajnog bana. ne postoji mogucnost da se ulogujes vise, a ni jedan moderator, ni kajzen ne moze to da promeni. moze samo uz ogromno cimanje, da se obara sajt za to, al to niko nece da radi :)

u pravu je celt,realno

http://www.e-merkur.rs/products/big_images/748589.jpg

I katanac na svaku sledeću ovakvu temu na forumu. Mislite da ste neko mudo pa će sad da se banuju ljudi kako vam dune, po želji.

Sve buduće zahteve ovog tipa možete slobodno da kačite ovde:

http://vukajlija.com/forum/teme/55173-koga-zabole-kurac

istu stvar sam i ja uradio samo što sam izmontirao slike moderatora koji su zajebavali nika vujačića jer, jelte, oni nisu lazni moralisti, nego uber kul kosmopolite koje prihvataju crni humor kao najnormaliniju stvar. Onda sam otfikario njihove ekstremitete u fotošopu i napravio poster sa identičnim komentarom koji je njih bacio u delirijum smeha a ticao se vujačića. Odjednom, virtuelni ego je proradio, više nije bilo tako smešno i ja dobih trajni ban.
Narevoučenije, pišaj po moderatoru gde god nadješ zgodno mesto jer to nije čovek nego gomno.

стварно, мислиш да си неко јаје шта

svako ko se uvredi na internetu je jaje

Ajax patetiše da ne kažem puši kurac.

a pogotovu ako zajebavaš nekoga pa ti neko uzvrati istom merom da vidiš kako je nemaš prava da se musiš, ljutiš i dizeš virtuelnu njušku, nego da šmekerski prihvatiš šalu na svoj račun.