Prijava

Ја сам некада давно, као клинац, гледао неки филм који ми је био трипозан прилично, али не могу да се сјетим назива, па нека баци неко линк ако препозна, поново бих одгледао.

Ради се о породици која иде на одмор, свраћа у неки чудни кафић и ови их упуте на погрешан пут, у неко село гдје је вршена нека нуклеарна проба, или тако нешто. Тако да их даље гањају неки мутанти, шта ли. На крају нисам сконто да ли су остали живи.

Ради се о породици која иде на одмор, свраћа у неки чудни кафић и ови их упуте на погрешан пут, у неко село гдје је вршена нека нуклеарна проба, или тако нешто. Тако да их даље гањају неки мутанти, шта ли. На крају нисам сконто да ли су остали живи.

http://www.imdb.com/title/tt0454841/

Bili evo sad sam odgledo trejler i ne sjecam se uopšte likova, a i radnja je čini mi se drugačija. Još mi se čini da sam taj film gledao prije 2006, kada je snimljen. Jel postoji šansa da ima neki drugi film, ili sam ja totalni dunster?MIslim da je na srpski prevod nekako kao Nestajanje ili slično.

Film u kome neki uvrnuti doktor uspije da nadrogira i zaveže jednog momka i dvije djevojke. Na njima vrši eksperiment koji je već probao na kerovima, pa bi da oproba i sa ljudima: djevojkama povadi sve zube, a momku ostavi. Zašije usne jednoj djevojci za anus (da ne kažem š ili č) od momka, a zatim drugoj za anus od prve. Cilj mu je da vidi mogu li i koliko živjeti tako. Momak jede pravu hranu, a kroz djevojke prolazi prerađena... Ogavan film, najodvratniji koji sam ikada pogledao. Nije američki, čini mi se da je Švedski.

Film u kome neki uvrnuti doktor uspije da nadrogira i zaveže jednog momka i dvije djevojke. Na njima vrši eksperiment koji je već probao na kerovima, pa bi da oproba i sa ljudima: djevojkama povadi sve zube, a momku ostavi. Zašije usne jednoj djevojci za anus (da ne kažem š ili č) od momka, a zatim drugoj za anus od prve. Cilj mu je da vidi mogu li i koliko živjeti tako. Momak jede pravu hranu, a kroz djevojke prolazi prerađena... Ogavan film, najodvratniji koji sam ikada pogledao. Nije američki, čini mi se da je Švedski.

Holandski. http://www.imdb.com/title/tt1467304/ Pogledaj drugi deo, koji bar pet puta odvratniji.

Bili evo sad sam odgledo trejler i ne sjecam se uopšte likova, a i radnja je čini mi se drugačija. Još mi se čini da sam taj film gledao prije 2006, kada je snimljen. Jel postoji šansa da ima neki drugi film, ili sam ja totalni dunster?MIslim da je na srpski prevod nekako kao Nestajanje ili slično.

Moguće je da postoji, samo mi sad ne pada na pamet ništa drugo.

Evo sada sam odgledao taj, nije to to. Sjetio sam se još nekih scena - na kraju, oni pokušavaju pobjeći autom, ali im nešto preprečuje put, pa se isprevrću. Sledeća scena prikazuje njih da rade u kafiću u koji su svraćali. Zaključak valjda neki - u tom kafiću rade svi koji poginu u tom selu.

што се тиче хуман центипеде, мислим да ми је у свим тим филмовима гадна отприлике једна једина сцена, оно кад му на крају другог дијела убаци стоногу у гусцу, и то не јер је гадна сцена, него јер је гадна стонога. толико о томе.
дајте нешто баш баш гадно, шта се стидите!

што се тиче хуман центипеде, мислим да ми је у свим тим филмовима гадна отприлике једна једина сцена, оно кад му на крају другог дијела убаци стоногу у гусцу, и то не јер је гадна сцена, него јер је гадна стонога. толико о томе.
дајте нешто баш баш гадно, шта се стидите!

Ja sam dao ono što je meni gadno, a to je bar 50 scena iz tog filma. Ali pogledaću i drugi dio human centipede iako je još gadniji. Ima jedan stariji o kanibalima, klasik tog žanra, prilično uvjerljiv, meni nije gadan, ali za mnoge jeste.

http://www.imdb.com/title/tt0078935/

Vidro, Takaši Mike ili Jodorovski, biraj. Ima dosta niskobudžetnih "gadnih", naročito kod Nemaca, nađi Nekromantik, trilogiju August Underground ili Melanholiju Anđela.

Ne mogu da nađem pravu temu al' nema veze, slično je...

Ne mogu uopšte da se setim naziva filma, ali priča ide ovako: Oni se zabavljaju, on mlogo fin i pažljiv, plavušan... A kad se uzmu onda tek tad pokazuje koji je idiot i sadista. Plaši je paucima, prepada je na smrt iznenadim upadima, mislim da je čak i zajebavao nešto sa krokodilima...

mnogo dobar film

Vidro, Takaši Mike ili Jodorovski, biraj. Ima dosta niskobudžetnih "gadnih", naročito kod Nemaca, nađi Nekromantik, trilogiju August Underground ili Melanholiju Anđela.

+1

Visitor Q, možda i najbolesniji film koji sam gledao.

http://www.imdb.com/title/tt0290329/

kul. hvala.
bili, je l' postoji film koji nisi odgledao? :D

mislim da NE, samo čekam da vidim da l' će moj film diskopa

E, a što volite da gledate te gadne filmove, mislim je li vas ono oslobađaju?

ja ne volim, baš ne volim
al bih voljela da odgledam nešto što će mi baš zgaditi život, pošto još uvijek nisam