Prijava

па после силкроуда је израстао силкроуд 2.0 и фазон имао је још више посаета јер је сва штампа причала оњему. не знам да ли идаље ради, али мсм да ради

Evo ja sad trazio i gugl kaze nema :andrija milosevic foto:.
Koristio sam tor nekoliko dana cisto da vidim sta se desava i nisam nasao nista meni zanimljivo + me jebavao svaki video odmah iskace obavjestenje da me tor ne moze stititi ako dozvolim pustanje multimedije a nisam znao kako to da zaobidjem.

@Ledeni >>> dip veb nub. Kapiram da si ulazio na skrivene bordobe 4čena ili tako nešto haha

Ni toliko, sporo se otvaralo sve. Ako ti nije tesko posalji sta bih trebao vidjeti? I sta da radim sa video plejerima?

tor je pretrazivac brt nije to dip veb, samo ti daje ip adrese i ne ostavlja tragove

Pa ne bi trebalo da vidiš ništa, zato je to dip veb, baš da ne bi svako mogao da vidi to. Za početak moraš da znaš da je Tor nub vpn brauzer koji je uradio mosad da bi još lakše pratio aktivnosti civila na dip vebu. Ja koristim rexxona brauzer, al on radi samo na Red Hat operativnom sistemu, al kontam da si ti Windows korisnik, tako da nema smisla da ti dalje objašnjavam. Eno ti na prethodnoj strani neki kratak sumarum onog najbitnijeg sa dip veba, ako vas interesuje nešto konkretno - pitajte

Preko pomenutog mozes pristupiti dip vebu.

Da, svim nivoima.

Edit: sem nivoima 9a i 9b, oni su odvojeni od svih mreža i njima pristup ima samo šačica ljudi i izaslanici reptila

Moj stari je u rotarijancima, imaju uticaja jebeš im sve, kažu da je rotari klub masonerija za sirotinju, kao ulaznica za masone, nisu to čista posla, sve budžovani

Rotar sam to ne menja stvari, rotar je bio i moj stari
Hahahahahahahgagagagaggagagagahhhaha placem sam sebi i svojoj provali hahahahahahahahhahahaga

Ледени, треба ти hidden wiki, то уђеш из тор-а, и после шалташ шта те интересује..

Bili su oni spiskovi sajtova, pola im linkova nije radilo. Vidjecu sjutra, sad sam preko telefona.

Неки раде повремено, кад се неко накани да остави пентиум 3 са укљученим модемом на коме је хостована страница

јесу ротари масонерија за сиротињу али није ни масонерија толико недостижна као што људи мисле. иако су им слични принципи ротари је више клуб успешних пословних људи и углавном томе и служи, пословним људима. имаш контакте, шириш бизнис и посо, тражиш спонзоре за немам појма неке пројекте и сл. или утицај за неку организацију у којој се налазиш. по позиву се улази исто ко и у масоне, значи мораш да знаш неког и да он процени да ћеш бити достојан члан, онда те годинама "проверавају и прате" (под знацима навода да не помислите буквално на полицијско или обавештајно праћење ко у филмовима) и ако закључе да си ОК онда те пуштају.
што се тиче масона, њих има пар иљада у србији а можда и више, исто има више ложа које су различито јаке и могу да трврдим да вероватно свако зна на неки начин неког масона (али не зна да је масон лоло) зато што их превише има, није оно типа 50 најбогатијих људи и политичара, фазон вучић, чеда, мишковић, два нека министа и председник привредне коморе. него буквално на хиљаде. значи и рендом професори на факсу, и доктори у болницама и клиникама и адвокати, правници у неким добрим фирмама, економисти, брокери, директор основне школе у нишу, професор у математичкој у новом саду, заменик директора атељеа 212, ђуле ван гог, 10 глумаца од којих су бар 7 играли у породичном благу/бољи живот/бела лађа, начелник јавног реда и мира суп крагујевац, редном новинар политике, кувар у хајату, директор ланца апотека у београду итд. наравно не буквално ови људи него тај неки спректар. наравно све оне теорије завере су 99% глупости, исто и за тајност важи. па можеш буквално на гуглу да нађеш неколико сајтова наших ложа где имаш све информације са све представљањем великог мајстора и сликама састанака и њихових просторија лол

Džabe objašnjavas, ljudi više vole da zamisljaju kako neko zove Putina i papu na raport, šamara ih i izdire im se.

Sve ovo i mnogo više o temama o kojima priča cenjeni autor Šomi možete čuti na predavanjima Miroljuba Petrovića. Topla preporuka za poslušati, ima na sajtu youtube.com

Negdje 2000-ih kandidat za predsjednika Cg iz redova lscg je bio Miodrag Zivkovic i izabrali su slogan Crna Gora moze. Vrlo brzo je do javnosti stigla informacija da je pomenuti mason i gradovi su prekriveni plakatima Crna gora moze bez masonske lože. Izbore je izgubio i bar privremeno se vratio advokaturi, njegova kancelarija je dovela prve ruse u Cg. Eto masoni nisu postavili svog pajtosa za predsjednika ali su mu namjestili posao decenije.

Rotari su mitze. Ne znam na šta konkretno mislite, al generalno ništa strašno, nego se diže halabuka, generalno na pravi način mogu da budu bolji od našeg crvenog krsta, s tim što se ne lože tipa na migrante, nego da pomažu negde gde ima smisla pomoći.

Jesu poslovni ljudi uglavnom, s tim što ne moraju da budu bogati, već sposobni, sa dosta poznanstava, kontakata. I ne proveravaju godinama, a ulazak jeste na preporuku. To je neko moje viđenje iz neke produžene ruke nešto.