Prijava

kad jevreji nisu bili br1 aj molim te

1939.-1945. istine nisu ali pored toga...

Ja sam uvek govorio da su jevreji najjaci i jevrejski lobi najjaci, al pustaju nemce i palestince da ih satiru ko ovce sa se to ne provali, jebe im se za civile sirotinju kad vladaju svetom

Aj dobro kapiram to iluminati, al sta je sa ovima masonima obicnim. U mojoj zgradi ima lokal gde se rotari skupljaju, sve neke dede penzioneri, pustaju neku royalsku muziku i dolaze u odelima. Jesu oni neko mudo il se samo tripuju? Da se uclanim i ja pa da budem i ja moooodo

ma stite bre oni svoje kakvi god da su, nego se desi tako izbije sranje ko u drugom svetskom, a jevreje su lincovali i pre i posle hitlera

takve stvari se traze slepi, mada je ovo javna tajna

Jebo sam neku kurvu, istripovali me da ima sidu, istripovao sam se da mi je prenela, mesec dana sam umirao od straha znojio se nocu od stresa, posle rekao aukurac, ispostavilo se da nije ona sidasica i da nisam dobio sidu, i nakon godinu dana otkrijem taj broj za guglanje leka protiv side. Pa gde je to bilo kad sam se useravao od paranoje

PENIS VAGINA IZMET DOJKA

guglajte

Volim ovo dipvebovanje u 03:23

It's a patent. That means the owners can sue to prevent anyone from making, using, selling or importing the invention into the USA as long as the owners keep paying the USPTO fees.

It's not secret. A patent is public information. Anyone, anywhere in the world, is free to make, use and sell the invention in a country where it is not issued or has expired.

The fact that NOBODY is doing that tells us pretty quickly that it doesn't work, there is no money to be made hawking such poisons, so it may has well be void.

There are many thousands of completely useless patents issued every year.

In the mid-1990s, the US patent office approved US 5676977 A: “Method of curing AIDS with tetrasilver tetroxide molecular crystal devices.” Unfortunately, it was a load of crap and the compound was never shown to serve any biomedical benefit. “But it was given a US patent!” alternative medicine proponents will cry, as the claim is still getting circulated 20 years later.

Unfortunately, gaining a patent is not on par with gaining FDA approval. The patent office only cares that product is unique so it can’t be copied by someone else. That’s it. They claim the product must be “useful” but that is highly subjective and the product never has to be proven to work. Tetrasilver tetroxide has a patent? Fantastic. So does the fabric in Pajama Jeans, but it’s not like those are benefiting society in any way.

The method is claimed to be so effective that “a single intravenous injection will completely obliterate acquired immune deficiency syndrome (AIDS) in humans.” There have been no peer-reviewed, placebo-controlled studies to indicate that this compound serves any purpose for those with AIDS or cancer. The only “study” that indicates any kind of value in this treatment is self-published and the website also denies a link between HIV and AIDS. Yes, that's a real position held by many practitioners of alternative medicine.

There have been other claims that various silver oxide treatments can cure AIDS and cancer, as well as bacterial, viral, and fungal infections. While silver has been shown to weaken gram negative bacterial cell membranes, making them more susceptible to the effects of antibiotics, the silver doesn’t actually kill the bacteria itself. Additionally, silver can be toxic and lead to a permanent condition known as argyria, where the skin turns a blue-grey color. Other miracle claims of silver are unsubstantiated, and most scientists do not believe that any potential antimicrobial benefit outweighs the risk at this juncture.

Passing along something that claims US5676977 A can cure AIDS “just to be safe” is counterproductive and incredibly dangerous. Someone who has AIDS could be confused by the information and very well forego taking their anti-retrovirals (which are fairly expensive) in favor of a cheaper “remedy.” As there is no indication that silver oxide will help them, they are potentially left to be more vulnerable to lethal opportunistic infections.

Advocating natural “miracle cures” for AIDS or cancer just incites fear by making people believe there are vast conspiracies by the scientific community and the government. It is also potentially lethal, as it may scare people out of taking much-needed medications, allowing the disease to advance.

Please help put an end to serial sharing of unproven nonsense.

mislim jeste kurac ovo, ali vole ljudi te misterije, zavere

a nece ni ovi ziveti vecno sto zabranjuju deep web nicija do zore nije gorela a kad njih ne bude vise onda ce sve biti deep

ђе је еди да напише дал идаље ради достава гудре са силкроуда

E a zamisli kakvih stvari ima na dip vebu. Malopre sam se pravio toša hehe pa sam rekao da ja ne umem dip veb, al ja sam inače višegodišnji dip veber, brauzujem isključivo preko proksija i VPN-a (sa komšijinog vajfaja, naravno) i verujem da ste vi pouzdani ljudi pa mogu podeliti sa vama neke stvari i biti siguran da neće otići dalje odavde. Svašta se radi, a da nismo (niste) svesni toga. Bitka iluminata i Vojske Arhanđela je uzela maha toliko da su se iluminati udružili sa jezuitima i svi zajedno pod okriljem sotone pokušavaju da unište poslednji bastion morala i dobrote božje koja se u zemaljskom svetu manifestuje kroz rusku državu i Putina koji je rođeni reptil iz druge dimenzije, ali se preobrazio na vreme i probio se do pozicije na kojoj je sad. Uskoro očekujte veliki rat, ovo što se dešava sa ISISom će ostati zabeleženo u istorijskim knjigama kao okidač tog rata, a povod je mnogo dublji i otprilike se svodi na ovo što sam vam rekao. Rusija će pregaziti Tursku i pola Evrope, a potom će nakon nekoliko godina konvencionalnog rata ipak postignuti za nuklearnim naoružanjem sravniti Severnu Ameriku sa zemljom i ostvariti konačnu pobedu. Do tada ruski narod i sva svetina koja se bude ujedinila pod krilom reptila Putina u vidu Svepravoslavne unije će ginuti, gladovati i biti izmučena do krajnjih granica, ali će preživeti zahvaljujući nebeskom štitu koji je trenutno u izgradnji i koji se u principu zasniva na nekim Teslinim patentima o elektromagnetno-tropolarnim poljima za koje se misli da su uništeni. Ovo je sve pokušao da otkrije Aleksandar Litvinenko, pa svi znamo kako je prošao.

Ne bi trebalo, srusen je silkroud ali ima jos takvih sajtova. Ono sto sam ja vidio mi je djelovalo preskupo, mozda zbog dostave a i to je za zapadnjake.

Moj stari je u rotarijancima, imaju uticaja jebeš im sve, kažu da je rotari klub masonerija za sirotinju, kao ulaznica za masone, nisu to čista posla, sve budžovani

Nije isključeno, al nemojte širiti ovo pls, mali je Futog, lako će me naći