Prijava

pa za to im vec treba kajzen jamajcanine

KAFU ZA MODERATORA!!!

Duplu rakiju za moderatora.

duplu rakiju za kafu :D

dupli moderator za kafu

da se uvede keks neki na sajt

Trebalo bi se obratiti Vucicu za spasavanje sajtoa, da on i Dinkic organizuju sprecijalnu jedinicu zandarmerije, koja ce posjecivati autore s vukajlije lomiti im prste ukoliko ne budu imali mjesecno hiljadu komata ocjenjenog sadrzaja.

PS. Burek je samo sa mesom.

ja sam opet prestao da čitam defke nakon što sam nedavno provalio da se puzl i ekipa gurkaju među sobom preko četkovskog ortakluka i završavaju u popularnima. razočarao se u kategoriju popularne, iznervirao što ne mogu da dobijem ni 10 ocena kad napišem neko sranje i zašto da dižem nekim ljudima virtuelni ugled da bi me posle nazivali nubarom poput marka lazića koji je ubanovan jer je hejter i jer naziva slabije rangirane članove nubare. Stid ga bilo. RANI KUČE DA TE JEDE. E neš kolega, čitam samo odabrane. Ne dizam više rejting nikome, ionako sam dadnuo deset puta više ocena drugima nego drugi meni.
i dodao bih još nešto: Pišete gluposti!

Nije loša ova ideja od Paklenog. Nešto slično je već predlagano, i rekoše da nije nemoguće i neostvarivo.
Samo Kaizen da se vrati sa letovanja :/

daj manite ove pederske titule: palac, znacka, medalja, orden, pehar, kruna

tolko je jadno da nemam reci

promenite ih samo u vojne cinove, bas bi do jaja bilo, kapetan, major, potpukovnik, pukovnik itd...i izbacite popularne i to je to.

I onda kreće karanje guštera :D

A Kaizen maršal jebote!

izbacite popularne i to je to.

Ja danima pokušavam i nikako ne ide.
Badum tssss

Toliko za večeras, dozvolite da se odjavim - potporučnik Zero.

nisam procitao ceo ovaj paklov predlog,al sam video deo u kome se nagradjuje citanost i odma sam protiv
malo je bedno to sto hocete skoro pa terati ljude da citaju vasa sranja
ako hocete da vas citaju,pisite dobro i bicete citani
nista drugo se ne isplati

pa za to im vec treba kajzen jamajcanine

Pa normalno da treba, ovo je njegov sajt.
Al u ostalom, boli ga penis

pa dobro taj mali deo slagalice je bedan
drugi nub danas koji mi proziva defke...al dobro,boli me kurac
gde ste bili ranije da mi kazete da su mi sranje defke...nego sad kao odjednom
previse vas boli jer sam u pravu

Ja sam baš protiv ovoga što pakla juga napisa gore, pretvoriće se tako sajt u android flafičastu kat d roup, nahrani poua i promeni mu tapete u kupatilu aplikaciju, muljanja, bagova će biti još više a vukajlija će se završavati na swf. Što jednostavnije i elegantnije to bolje.

Nemojte da se svađate :(

Prokletstvo.

Ja sam baš protiv ovoga što pakla juga napisa gore, pretvoriće se tako sajt u android flafičastu kat d roup, nahrani poua i promeni mu tapete u kupatilu aplikaciju, muljanja, bagova će biti još više a vukajlija će se završavati na swf. Što jednostavnije i elegantnije to bolje.