Prijava

@Oghma: Not my type, ima svijetle oči. Koža, kosa, oči-sve mora biti mrko i tamno. Žene sa arijevskim detaljima i ne primjećujem.

Gazimudo, Alisa je stvarno lepa. I sa dugom i kratkom kosom.

@Oghma: Not my type, ima svijetle oči. Koža, kosa, oči-sve mora biti mrko i tamno. Žene sa arijevskim detaljima i ne primjećujem.

Nisam pitala koji ti je omiljeni tip devojke, već da li možda znaš kako se zove ova. :D

Samo da se upisem sada. ;)

@Oghma: Ne znam ko je, pošto nije moj tip lol. Ono što me ne zanima, na tome se ne zadržavam puno :-)

Koje ste bete. Svaki normalni alfa mužjak voli grivu, da može u dogiju da je povuče. To mu dođe kao uzde. Šta sovim da radim. Ko Bibera da jebem zguza. Realno..

Meni se ta pixie frizura svidja samo na pixie curama, dakle sitne, nezne, sa veelikim ocima.

http://totalfratmove.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/11/fc64290022cf18b83c9b48963be250ed1942247625.jpg

dobro je i na visokim djevojkama

Lorde, ne postoji alfa mužjak, to je nestalo kad se čovjek socijalizovao. To što poneki vikend-ratnik poludi, pa misli da je alfa-mužjak jer se nameće, galami i bori, to je laganje sebe i to se rješava kod psihijatra. Nije upućeno tebi lično, ali kontaš o čemu pričam.
P.S. A i kratko ošišane se brže vrte u krevetu ;-)

Nah, ne volim da je vislja od mene.

Nisam imao kraće ošišane. Možda su stvarno dobre. Ima jedna prepička, dja mi se a kosa ko u Berbera. Džastina. Ali ono, bolje mi je duža kosa. Nekako sam navikao, što ću. A i konzervativan sam dosta.

hhahaha rejv
nisi ti maća
ova je inače 175cm