Prijava

samo sloga srbina spasava.

Узели бисте курац да није Срба из Србије.

Продао си 51% српске шуме.

prodao si alkatel i telenor smart

ЈЕПТЕ СЕ, БРЕ!

Па ви сте, бре, за радне логоре, да обрађујете земљу и гајите стоку, нисте за компјутер. Па за један дан нарасла је тема за десет страница, углавном без нормалних постова, преплављен личним размирицама и лошим троловањем, а све то је базирано на локал-патриотизму, чисто офтопиковање без конструктивних дебата. Будите, бре, Срби, са које год стране Дрине или са које год стране Таре да сте.

Нама Србима је дефинтивно непоходан велики вођа, тотални диктатор, који ће да уједини Србе са обе стране Дрине, да избије Србима из глава: локал-патриотизам, југословенство и југоносталгију, комунизам, анархизам, либерализам, глобализам, хистерични европеизам, хистерични шовинизам, ВИПност, виртуелни и стварни хедонизам по сваку цену као једини смисао живота, да усади здрав национализам који имају све развијене земље света (изузев САД, оне су приватна јеврејска држава Рокфелерових, Ротшилдовових, Брусових, Шапирових и осталих Хазара (Хазари - 13. јеврејско племе)).

Нисам ал оћу.

изузев САД, оне су приватна јеврејска држава Рокфелерових, Ротшилдовових, Брусових, Шапирових и осталих Хазара (Хазари - 13. јеврејско племе)

Зјуууууу...

pišete gluposti
bosanci su veći srbi

изузев САД, оне су приватна јеврејска држава Рокфелерових, Ротшилдовових, Брусових, Шапирових и осталих Хазара (Хазари - 13. јеврејско племе)

ахххахахахахаххаххааааааааааа

Реци ми да ово ниси написао само реци ми

http://www.youtube.com/watch?v=-KORFjUS1s8

ово је трол левел 101, за 1 већи и од Кизе који је продао босоонску цркву па му се сад кулин бан преврће у гробу од муке

A kul bi ti bila CG kad bi imao para da ljetuješ ođe. Hahaha, siromašni Srb. Hahaha smijte mu se!
Dođi da mi ližeš onaj kožni nabor između jaja i čmara, možda ti dam dovoljno keša da imaš jedan dan u Budvi da pojedeš krofnu i parče pice.

ШТО ЈЕ?! ШТО ЈЕ ЂУБРЕ ЦРНОГОРСКО ОЛИ ДА СЕ ПОКОШКАМО?? ЈА ЉЕТОВАО У БУДВУ ОВЕ ГОДИНЕ НА ПЛАЖУ У МИЛОЧЕР ОДИО САМО!! БОЖА ИЗ МИНИСТАРСТВА КОНТАКТИРАМ СВЕ МИ СРИЈЕЂЕНО ЕЈ ЧЕСА ЋЕШ МИ ТИ БАГРО ЈЕДНА ГОВОРИТ???

иначе да не буде забуне, ја сам пола црногорац, и колко год готивио и цг и црногорце донекле, толико су реално већином говнари.

једном је мој другар изговорио једну од најбоље срочених умотворина које сам чуо:

црногорци - они немају одакле да буду.

можда неко разуме.

Реци ми да ово ниси написао само реци ми

Јесам написао, јебем ти страницу ТЕОРИЕ ЗАВЕРЕ.

Остајем при ономе осталом што сам писао.
Нама стварно треба неки Стефан Немања, Милош Обреновић или краљ Петар Први Карађорђевић.
Све сами сањари о небеској Србији, или вазали и страни плаћеници, или југоносталгичари, или страни шпијуни који се представљају као "наши".
Зато нам је овакав и народ - претерано апатичан, а истовремено анархичан и самодеструктиван.

Fender je dupli od rasnog. Ne vidim drugo objasnjenje.

Пешкирче, Молдеру!
Тако је! Истина је негде тамо!

Овај Фендер крене да пише релативно ок, и читаш пост и као ајде, није прсо, и онда се једним пасусом усере сам себи у уста.

црногорци - они немају одакле да буду.

Uzdigni se do visina,do kojih uzlijecu njihovi carski orlovi,
I na tim visinama ocivali su vjeru I svoju slobodu,
U vrlini I cojstvu,smjelo,pod oruzjem I danju I nocu,
Protivu Turcina,koji nasrtase al nigde ne prodirase,
u njihove lomne klance,no mu se trag gubijase i
Krvav polumjesec sa bojnog polja vracase.
Pred stotinama neustrasivih bezobzirno bjezahu hiljade,niz stijene I droz doline.
O najmanji narode medju narodima!Tvrdi Kamen -prestolje slobode!
Borci,koji petsto ljeta suzbijase jata Islamova!
Velika Crna Goro!Otkako se god o tvoje crne gore lome oblaci I vihori,nigda nije zivio soj silnijih gorstaka”!