Prijava

ово горе ђене ђене, а овај болесник булазни не знам што је луд толико.

http://srbin.info/2014/01/20/draskovic-milosevic-naredio-legija-ubio-srpske-mladice-u-peci/

и опет све из једног угла итдитд

Само две ствари, на брзину, немам времена сад. Није мој ортак, не бих се никад дружио са таквом лобањом, него је лик део екипе из краја мог другара, па смо се нашли у истом друштву. Имаш поенту са та два случаја, али опет постоји и пример оног клошара из Циклотрона. Ако си гледао ту епизоду, у којој су пратили више београдских бескућника, у емисији се види да је лик умро због немара надлежних и то би нпр. био савршен случај за те неке НВО које бране мањине, али опет из неког разлога никоме ништа није било, никаква фрка се није дигла. Контам да се нико не би цимао ни за клошара који није Циганин, али мени то говори да су много пренадуване приче о невладиним организацијама које само чекају прилику да их бране. Није све тако црно-бело, јебига.

О овоме причам, а кога не мрзи, нек погледа читаву епизоду, одговорно тврдим да се ради о једном од најквалитетних домаћих документарних остварења.
http://www.youtube.com/watch?v=_Pwh0ZYHrwY

Ви, Велики Срби, лево од Дрине, кад већ причате о нашој продаји Косова, зашто се нисте организовали и послали неку војску тамо да бране колевку српства као што су наши људи бранили ту вашу шуму?

Nisam mogao da ćutim na ovo:

130 ljudi iz Ravnogorskog pokreta Otadžbine Srpske je UVIJEK na teritoriji KiM, što po kampovima što infiltrirano u stanovništvo. Još 400 je u rezervi i svako od njih je BAREM 2 mjeseca proveo u tim istim kampovima.

Znači, mi I DALJE imamo svoje ljude koje finansiramo, opremamo i skrivamo po Kosovu i Metohiji, čekajući bolje dane. Kada kažem MI mislim na sve Srbe, i sa OVE STRANE DRINE i sa te VAŠE STRANE DRINE. A vi svi gledajte kako da što prije zaboravite na Kosovo, da ga ožalite jedno dva mjeseca pa da se kolektivno uvalite u Beograd da radite u kladionici, poserem vam se na ponos vaš.

Јебем вам лебац лебов кад год се гинуло слали су шумадинца првог да своју главу ставља на пањ и да спашава ваше гузице, а ви нисте ни за сами себе могли да се браните. Иако ми је пун Београд дошљака преко дрине ( којима ништа од њихове земље није милије, нема везе што немају намеру да се враћају), и даље се трудим да не правим поделе и да не мрзим никог. Пичка вам материна свима, због вас нам и јесте тако како нам је.

Доста горчине има овде... Да ли је могуће да се око Шиптара усраних и смрдљивих свађате? А што се теме тиче, зар је битно како их ко зове јебем их у она уста врљава пуна жутих зуба! Дај удахните и смирите се, па прочитајте још једном Луксов пост, он је убо суштину.

Само две ствари, на брзину, немам времена сад. Није мој ортак, не бих се никад дружио са таквом лобањом, него је лик део екипе из краја мог другара, па смо се нашли у истом друштву. Имаш поенту са та два случаја, али опет постоји и пример оног клошара из Циклотрона. Ако си гледао ту епизоду, у којој су пратили више београдских бескућника, у емисији се види да је лик умро због немара надлежних и то би нпр. био савршен случај за те неке НВО које бране мањине, али опет из неког разлога никоме ништа није било, никаква фрка се није дигла. Контам да се нико не би цимао ни за клошара који није Циганин, али мени то говори да су много пренадуване приче о невладиним организацијама које само чекају прилику да их бране. Није све тако црно-бело, јебига.

Nije ni bitno da li ti je drug ili ne, nisam znao kako da ga nazovem...

Pa te NVO interesuje samo profit...dok dižu buku i izgleda kao da nešto rade izvlačiće pare iz budžeta i to je to. Jebe se njima da li će neki Cigan ili Srbin da krepa.

130 ljudi iz Ravnogorskog pokreta Otadžbine Srpske je UVIJEK na teritoriji KiM, što po kampovima što infiltrirano u stanovništvo. Još 400 je u rezervi i svako od njih je BAREM 2 mjeseca proveo u tim istim kampovima.

Znači, mi I DALJE imamo svoje ljude koje finansiramo, opremamo i skrivamo po Kosovu i Metohiji, čekajući bolje dane. Kada kažem MI mislim na sve Srbe, i sa OVE STRANE DRINE i sa te VAŠE STRANE DRINE. A vi svi gledajte kako da što prije zaboravite na Kosovo, da ga ožalite jedno dva mjeseca pa da se kolektivno uvalite u Beograd da radite u kladionici, poserem vam se na ponos vaš.

RAVNOGORSKI POKRET AHAHHAHAHAHHAHA

Де нам је 49% Косова и Метохије, Скочко?! Де је мобилизација код вас '99?!!!!21

Šta je sve dobro mogo reći, a onda zasere sa ravnogorskim pokretom. jbg.

Ide li im radni staž?

Де нам је 49% Косова и Метохије, Скочко?! Де је мобилизација код вас '99?

Đe je nama još 40% teritorije što smo imali?
A mobilizacija je bila isto k'o i kod vas kad je 4 godine prije nas taj isti NATO bombardovao.
Đe je mom ćaći staž što je od 1995. do 1999. godine čamio u Prištini sa Šiptarima kao kapetan VJ? Progutao mrak.

Boli vas kurac u Srbiji, vi niste osjetili ovog poslednjeg građanskog rata na teritoriji a najviše palamudite i rastu vam sajber muda.

Ишо је мој ћаћа и на Косово и у ту вашу шуму. Да сам рођен 10-15 година раније ишо би и ја. Уватите ме закурац сви ви Велики Срби.

Ајде бре не причај, комплетна ујчевина ми била по Босни и Хрватској а и стричеви исто тако. Неки мобилисани неки ишли сами.

Е ајде још само вама из босне да ми београџани будемо криви па да завршимо посо, е онда можете сви у комплету да нам попушите курац и пустите нас на миру да пијемо коктеле и дркамо на спонзоруше са сплавова.

Ovo su najgluplje teme. Treba banovati svakog ko otvara teme ovog tipa.

Izgleda da Šiptar nije ozbiljno pitanje. Srbin jeste.