Prijava

Hitler je bio džanki vegan sumnjive seksualne orijentacije

Isto kao kad 10 šupaka prebiju jednog lika, pa ga, dok je na zemlji, popišaju. Tako i ovo. Ubijaju sve što je srpsko više od vijeka, pa, sad kad su skoro ubili, iživljavaju se malo.
Ono što je porazno je to što je sve veći broj onih koji misle da smo mi krivi za to.

Ja sam se na brodu Hrvatima uvek javljao sa "Gde ste ustase" a oni meni "Gde si cetnik".
Nikakav problem, ekstra smo se lepo druzili.

Da ali ti si te ljude poznavao ali da zovneš tako Hrvate koje ne znaš i sigurno neće biti prijatna atmosfera...

Mislim imam ja druga Albanca kojeg nekad kad me zove Cikotić (tako u CG zovu nas Podgoričane, mada to nije naročito uvrijedljiv izraz), ja njega zovem Šiptar i sprdamo se lagano...
Međutim, to sigurno ne bih rekao nekom Albancu kojeg ne poznajem. Možda onako u afektu ako bi me iznervirao nešto nenormalno a ja znam da je Albanac.

a takav narod ima Helderlina, Getea, Šilera i Mana!
А Менгеле, а Ајхман, а Хитлерина, а Гебелс?

Величина се не мери од површине тла па до темена, величина се мери од пете па до главе, без обзира колико су стопала укопана у земљу. Пигмеји су по том твом мерилу велики народ: убијали су само неке пустињске глодаре и никоме нису зла начинили. Морал, величина. Хитлер је Шваба, Кант је Шваба. Кант ће надживети Хитлера хиљадама година. Проблем је само што сви знају шта је Хитлер урадио, а мало их разуме Шилера, Канта и Мана. Зато су Немци несхваћен народ. Али генијалан. Народ суперзликоваца ко у стриповима, и народ надљуди, опет ко у стриповима. Само ми Словени Богољуди смо супериорнији од њих.

ŠIPTARI SU JEDAN JAKO LEP MATRIJAL ZA AUTOMACKE

Ah, neobjašnjiva ljubav srpskih šovinista prema određenim endonimima/egzonimima (ali samo onda kada to potkrepljuje njihov animozitet prema Drugima). A zašto se ne buniš što Nemačku ne zovemo Deutschland tj. Dojčland ili Grke Elines? A da, briga te za "Dojčeve" i "Elinese" jer nemaju taj emocionalni naboj i ponižavajući karakter koje reči Šiptar i Cigan nose, zar ne?

Pazi sad, sledi šokantna činjenica, dragi moj rasistički prijatelju: značenje i upotreba reči zavisi od konteksta!

Šiptar ili Šćiptar je endonim, tako se Albanci međusobno nazivaju; međutim, u srpskohrvatskom taj izraz ima negativnu konotaciju. U srpskom, "Šiptar" je pežorativni naziv za Albanca. Kao kada bi neko na bosanskoj televiziji Srbe nazvao Vlasima. Reč Vlah sama po sebi nije uvredljiva i označava mnoge stvari (postoji čak i etnička manjina na Balkanu koji sebe nazivaju Vlasi), ali reč Vlah kao naziv za Srbina (pravoslavca) se smatra pogrdnim, uvredljivim i samim tim neprihvatljivim.
Slično je i sa Romima. Cigan je u ovom slučaju egzonim, a Rom je endonim. Rom potiče iz romskog jezika i znači "čovek". "Cigan" potiče od grčkog Aigyptioi što znači Egipćani (jer se pre verovalo da Romi potiču iz Egipta). Kroz istoriju, reč "Cigan" je stekla negativnu konotaciju (kao što i sam znaš iz svakodnevnog života) i treba je izbegavati jer je pogrdna.

Dovla lepi, Njemci su sranje od završetka drugog svjetskog rata.
I sam Đitler, koji je bio inspirisan djelima jednog Ničea, maga superzlikovnost, da se tako izrazim, je rekao da su svi dobri Njemci pocrkali.
Ovi danas su smarači i ne mogu ih zamisliti kako vladaju Evropom i Svijetom. Danas bi samo kul zlikovci bili Kinezi i Rusi. Možda i Japanci ali nemaju oni ljudstvo za takvo nešto.

Sad čitam ovo što sam napisao i ne kapiram na kojoj temi pišem, pogledam naslov i izvalim da je tema zapravo o Albancima... interesantno

То са негативном конотацијом, као кад кажеш: У, јеботе, који си ти Валсинарб! И одмах се поменути побуни: Не, нисам!

Добродошао натраг, Брано!!!! :)))))

Власуљар, мали, па тебе пустили!? Леле, да си нам жив и здрав још 100 година!
Јбт, тек си изашао, а већ тражиш повратну карту!
Нисам шовиниста, само питам логично питање. Ја се не буним него се Шиптари буне када их зовемо Шиптарима. Да се Грци или Немци буне и тада бих питао.

Пази сад, нисам ти пријатељ, ти их ни немаш. Ево шокантне чињенице за твоју препотенцију без оправдања и разлога - нисам расиста, Шооптари су исте расе као и ја (можда ти мислиш другачије, не знам). Што се Рома тј. Цигана тиче, немам ништа против њих и њихове расе. Шиптар је назив који смо ми усвојили јер су они тако себе звали. Ко их јебе сада. Нека мењају колико хоће, биће Шиптари докле год постоје. Што се Цигана тиче, хајде ми ти ендонимно отпевај неку од циганских песама хиптерски коректно и медиокритетно:
1. Ево банке Цигане мој
2. Циганка сам мала
3. Циганин сам ја (Х. Џиновић)
4. Циганска је туга преголема

ПС. Да имаш пријатеље и да си некад ишао у кафанице са друштвом, знао би све ове песме.

Ovaj Granjka je totalni idiot.

Ah, neobjašnjiva ljubav srpskih šovinista prema određenim endonimima/egzonimima (ali samo onda kada to potkrepljuje njihov animozitet prema Drugima). A zašto se ne buniš što Nemačku ne zovemo Deutschland tj. Dojčland ili Grke Elines? A da, briga te za "Dojčeve" i "Elinese" jer nemaju taj emocionalni naboj i ponižavajući karakter koje reči Šiptar i Cigan nose, zar ne?

Pazi sad, sledi šokantna činjenica, dragi moj rasistički prijatelju: značenje i upotreba reči zavisi od konteksta!

Šiptar ili Šćiptar je endonim, tako se Albanci međusobno nazivaju; međutim, u srpskohrvatskom taj izraz ima negativnu konotaciju. U srpskom, "Šiptar" je pežorativni naziv za Albanca. Kao kada bi neko na bosanskoj televiziji Srbe nazvao Vlasima. Reč Vlah sama po sebi nije uvredljiva i označava mnoge stvari (postoji čak i etnička manjina na Balkanu koji sebe nazivaju Vlasi), ali reč Vlah kao naziv za Srbina (pravoslavca) se smatra pogrdnim, uvredljivim i samim tim neprihvatljivim.
Slično je i sa Romima. Cigan je u ovom slučaju egzonim, a Rom je endonim. Rom potiče iz romskog jezika i znači "čovek". "Cigan" potiče od grčkog Aigyptioi što znači Egipćani (jer se pre verovalo da Romi potiču iz Egipta). Kroz istoriju, reč "Cigan" je stekla negativnu konotaciju (kao što i sam znaš iz svakodnevnog života) i treba je izbegavati jer je pogrdna.

+ ојеботина од поста и срањчуга од теме

Towelie када ти као комплетни дегенерик мени дајеш дијагнозу, могу само да се насмејем ;)

СРБИ И АЛБАНЦИ БРАЋА ЗАУВЕК!!!

Valsinarb je car za ovog Granjku. Plus za Valsa, zadrt dečko, ali inteligentan. Ovaj drugi samo zadrt, ali tupav. Sad bi bilo zanimljivo gledati ih kako se bore.

Ma kakvi zanimljivo, skroz nepravedna borba. Ovaj Granjka je neki nivo rasnog ili tako nesto.

Valsinarb je bio na nivou Filantropofoba, Džimija, Cepam Atome i Valdemara :) I opet će!