Prijava

decko_koji_obecava

И да, ај умодујте Билија, Лукса ил' тако неког ко је чешће на овој теми, чисто да брише спем од iv ana и сличних кретена. Пошто полако и ово одлази у курац.

И нарочито да се казни свако спојловање без упозорења.

Допуна: Ово је са теме "Дакле, филмови", а предлог се тиче оних пар тема које још вреде нечему.

Ja sam protiv...

Ja predlažem čovjeka od Prijedora, Samhaina, mnogo bi više uradio za sajt.

UMODUJTE BIJELJINU
BANUJTE ROGATICU

Umodujte mene na navijackoj temi ahahaha

Stevane, koja bi to po redu bio predlog za reformu sajta i razmodovanje/umodovanje ljudi...

Za. I da se odbanuje ajax ili banuju i drugi koji vredjaju jer nije fer da neko moze da vredja a neko ne. A i realno jeste ono ajaxovo vredjanje bilo sprdnja i zajebancija i ako ne odobravam to sto je uradio. Plus je covek jedan od zanimljivijih likova i nije smarac kao bob rok i kompanija. A evo rajder se vratio i na par tema (cak i na smesnim slikama al to je obrisano) je postovao i na svih par je izvredjan iz cista mira i nikom nista. Nije da se nesto sekiram za njega, cak i mene sto puta nervira njegovo ponasanje ali nije fer da je vredjanje njega ili bilo koga drugog izuzeto od bana a da se druga vredjanja sankcionisu. I banujte ove duple naloge kojima je cilj samo da smaraju, mada sam video da je par njih i banovano sto podrzavam.

Valdemar

Stevane, koja bi to po redu bio predlog za reformu sajta i razmodovanje/umodovanje ljudi...

Никаква реформа, само апел да се обрати пажња на пар тема које су вредне нечијег цимања. То може да се среди чак и без нових модератора.

reče mi drugar da je bio u Bijeljini, kaže da više ružnijih ljudi nigdje nije vidio

Ja sam za to da se uvede verzija vukajlije na bugarskom.

A sa mnom je u osnovnu išla jedna seljančica, Neda se zove, i sjećam se da je napisala Beljina, jer Srbija.

A isto tako je pisala i Predor. Učiteljica se ranila šakom ja mislim.

reče mi drugar da je bio u Bijeljini, kaže da više ružnijih ljudi nigdje nije vidio

Mićo Mićić važi za plejboja tamo, pa ti vidi.

лош тенор

A sa mnom je u osnovnu išla jedna seljančica, Neda se zove, i sjećam se da je napisala Beljina, jer Srbija.

A isto tako je pisala i Predor. Učiteljica se ranila šakom ja mislim.

Цупић дефинисо:
http://vukajlija.com/hiperekavica/136665

Ima finih riba u Bijeljini. Puno pozdrava za njih :*

reče mi drugar da je bio u Bijeljini, kaže da više ružnijih ljudi nigdje nije vidio

ja sam tenorov drugar.

i ne, ono, jel ste vi billy (a jes mi jako ovo xexexe) tu kad je kajzen reko da se za mes dana uvode novi modovi, sa novim nivoima zaduzenja, und so weiter?