Prijava

Ја нисам биллу ту. Дај линк.

Biće Novi Snack Wrap ljudi :O

e brateu ne mrem naci na nekoj opstoj temi upo kajzen dono i print nove risponziv verzije dojaja pola strane reklame ali boli te jajo imas adblcok mada ce ti biti pola strane prazno bas to i komentarisali ljudi uglavnom reko on tu i kako ce uvest nove verzije modo bice nas svakakvih razlicitih nadleznosti i to tako brate pozdrav tebi i tvojima edit evo okacijo je mesja fala mesja pozdrav tebi i tvojima iako si musliman nema veze i ja sam uan lav <3

na zalost, svaka, pa cak i blago restriktivna moderacija foruma (pored one osnovne), dovodi do toga da forum postane dosadan. sto vise slobode to vise zajebancije, tako vam je to.

verujte mi ovo na rec, jebeno sam 5 godina na ovom sajtu. mogo bi i da zajebem vise,

Umodujte mene, ja necu nista raditi...tako da ce biti max slobode...

Kelte ja bi za tebe uveo vukajliju na bugarskom da ne moras sve da prevodis preko gugl translejta.

bratko, siskas mi kurcinu. il kako se vec kaze na bugarskom

Ti bugarskata pickata

шта бијељина?

Evo kazu, da su sve cure iz "Beljine" ruzne i debele.

Фала, Менсуре.

Келте, боли ме курац за већину тема, јебите матер једни другима на Препуцавањима, Разноразном, Подијели са В, итд, али постоји пар тема на којима већи број људи учествује и још већи број људи прати, и не можеш да ме убедиш да је занимљиво то што ће доћи неки сморени лик да својим дуплим налогом испемује 2 стране. То што тај нема осећаја за друге и мисли да је духовит у свом "не знам шта ћу са собом" моду, не значи да 30 људи треба да трпи то.

ја сам из зен'це, љепото, а отале смо све здраве, румене, јаке и лијепе

a sta konkretno 30 ljudi trpi? dovro, kapiram kadneko kaci sranja i nesto od cega ti se izvrne stomak, to je debil i treba ga banovati u mozak

ali brate, dovoljno ozbiljne teme izignorisu budale. ako ne mogu, nije ni tema ozbiljna,

ма самхаин сере
него Видро и Младен Крстајић је из Зијенице да ти није род неки?

Pa celte po toj logici koji će kurac ovde moderatori? Ako je sve dozvoljeno, šta je tvoj posao ovde?

da usmeravam. polagano i neprimetno. i, nazalost, da cistim govna. to je to

није, бо'ме, ал навијала сам за шалке због њега