Prijava

дужи је опис те туче него везе

Znam za jedan brak gde su covek i zena oko 20g zajedno i imaju dvoje dece. I sad taj covek suprug ima neku kurvu sa kojom je mozda malo manje nego sto je u braku sa zenom paralaleno ajde mozda 10+godina. I sta se dogadja. Svi znaju da je on sa tom kurvom, ni on ne krije. Znaci svi znaju to i zena i deca i rodbina kolege prijatelji ali ova zena nikako da ode od njega. To znaju i njene kolege i koleginice jer se na poslu zali i njima. I isto, ova kurva ju je saplela i pljunula jednom prilikom negde u nekom holu neke zgrade kad su se slucajno nasle i kad je dosla kuci ovaj muz je udari pesnicom u stomak, nju zenu, pa je i hitna dolazila zbog toga itd itd.

muskarci koji tuku zene nisu muskarci nego svinje.budite oprezni na fb, sve sto moze lose da se desi na fb meni se to desilo.dopisivao sam se sa jednom devojkom a nisam znao da ona poznaje moju devojku i da su prijateljice na fb.kad sam gledao koji su nam zajednicki prijatelji moja devojka nije bila medju njima a njih dve su bile prijateljice na fb.dopisivao sam se sa njom i pozvao je na pice a ona je videla da nam je moja devojka zajednicki prijatelj samo sto ona nije znala da mi je to devojka i raspitivala se kod nje za mene.pitala je jel me poznaje i kakav sam, moja devojka je pitala zasto je ja interesujem a ona joj rekla da sam je pozvao na pice i tako mi obe poslale poruku da sam kreten.a jedna mi je napisala na zidu tako da svi vide da joj ne saljem slike polnog organa, tek posle nekoliko sati sam video da mi je to napisala na zidu za to vreme su verovatno svi moji prijatelji videli to.nije vredelo da brisem kad su vec svi videli nego sam u komentar napisao da laze,da je ona iz lose porodice i da joj je brat robijas

Svaka do sad od 3 me je ostavila zato što sam sa sela.

Ja sam neke lesio od batina jbg one me nisu ostavile. A neke nisam ni pipnuo ocijumi e te me ostavile. Pa sad ti budi pametan

Pa tom logikom treba ih tuci xD

Znam lika koji je uzeo neku seljanku sa sela da se zabavlja sa njom. Znači nikad nije nigde išla, a sa njim je stalno izlazila, kupovao joj stvari itd. Davao joj je para kad joj je trebalo, čak je i njenom ćaletu pomagao nešto. Vodio je na more prvi put, odveo je kasnije i u Grčku. Bili zajedno 4 godinem I sad hteo da je zaprosi, kupio prstenčinu neku i to. I on imao 32 tad, ona 29. I ona odbije jer je mlada i hoće još da se zabavlja a ne da se udaje.
Eto sad je sama na svom usranom selu i ne izlazi nigde.

Dabogda se nikada ne udala.

Rasni

Znam lika koji je uzeo neku seljanku sa sela da se zabavlja sa njom. Znači nikad nije nigde išla, a sa njim je stalno izlazila, kupovao joj stvari itd. Davao joj je para kad joj je trebalo, čak je i njenom ćaletu pomagao nešto. Vodio je na more prvi put, odveo je kasnije i u Grčku. Bili zajedno 4 godinem I sad hteo da je zaprosi, kupio prstenčinu neku i to. I on imao 32 tad, ona 29. I ona odbije jer je mlada i hoće još da se zabavlja a ne da se udaje.
Eto sad je sama na svom usranom selu i ne izlazi nigde.

pre 2 minuta

Дописивао сам се са једном оваквом, причала ми како јој лик купио телефон, ово оно, да има моторе, како јој прича да ће је украсти и да ће отићи негдје, да ће јој дати све...
И након годину дана почне да ми прича како је смувао неки поп, а овог одјебала џД

Pokazatelj kolko je sav narod u kurcu sirotinjskom, pazi on je vodio na more I U GRCKU CAK. Kao da je vodio na maldive jebem ti

Kurvi do 25e godine jedini izlazak bio na malu maturu ako je i tu otisla i kao ona bi sad da se još zabavlja jer je mlada.

Ja sam neke lesio od batina jbg one me nisu ostavile. A neke nisam ni pipnuo ocijumi e te me ostavile. Pa sad ti budi pametan

ahhahahahhahaha

Nakon što su raskinuli posle duže veze, lik hakuje ribi fjzbuke... imboks, tačnije... A ono, Pandorina kutija jebanja! Likuša ga varala skim je stigla. I brt uzme skrinšotuje sve likove i dop njena sa njima i napravi fotku sabranih dela. Izbaci na fejzbuke i tanguje je na toj foci! Tuga...

Pokazatelj kolko je sav narod u kurcu sirotinjskom, pazi on je vodio na more I U GRCKU CAK. Kao da je vodio na maldive jebem ti

hahahhahahahahahah

sažvakao je list sa bubom pa ga je pojeo i pokušao da me poljubi