Prijava

Имаш у Русији, углавном у Сибиру, целе области величине осредње европске земље у које не можеш да уђеш ако немаш неку пропусницу левел +1000. Ко зна шта тамо има.
http://en.wikipedia.org/wiki/Closed_city#Russia

Koliko je ovo jezivo. Mogu misliti kako je noću tamo.

otisao bi tamo na 23 dana

Имаш у Русији, углавном у Сибиру, целе области величине осредње европске земље у које не можеш да уђеш ако немаш неку пропусницу левел +1000. Ко зна шта тамо има.
http://en.wikipedia.org/wiki/Closed_city#Russia

e to je to
ko zna koliko ima toga po svetu
istrazivaci tipa memedovic kroce u neku prasumu,odjednom ih zaustave neki panduri sta vec i kazu---ne mozes dalje i da nisi progovorio o ovome

Ovi gradovi u Rusiji postaju dodatno jeziv kad se sjetim one priče o tome kako su vanzemaljci rušili rakete Rusima i tajfajzen.
Ameri potplatili i vanzemaljce majku im jebem.

EDIT: Otvorio sam par onih linkova i vidim ovaj Zelenogorsk ima skoro 70 hiljada stanovnika jebenih ili ovaj Ozyorsk blizu 100 hiljada. Jebo te žive izolovani od ostatka svijeta toliki ljudi.

Ако си завршио основну и део средње школе, ако знаш имало физике и географије, шупља или равна планета је у рангу... не знам, немогуће је.

Hahahaha, a ima neka teorija o nekima pod vodom ili tako nešto?

Ovo je upalilo par signalnih lampica u podrumima Pentagona, i pokrenulo moj islednicki instinkt...:)

Ovi gradovi u Rusiji postaju dodatno jeziv kad se sjetim one priče o tome kako su vanzemaljci rušili rakete Rusima i tajfajzen.
Ameri potplatili i vanzemaljce majku im jebem.

EDIT: Otvorio sam par onih linkova i vidim ovaj Zelenogorsk ima skoro 70 hiljada stanovnika jebenih ili ovaj Ozyorsk blizu 100 hiljada. Jebo te žive izolovani od ostatka svijeta toliki ljudi.

u severnoj koreji 25 miliona ljudi zive izolovani od sveta...

Ja sam jednom prolazio pored svoje kuće, a iz jedne rupe u dvorištu je izašao čovek i rekao zdravo komšija. Otad sam siguran da postoje druge civilizacije koje ne mogu da nam oproste što i mi postojimo i tako

Pričah preksinoć na četu pa da ponovim i ođe.

U Podgorici postoje blok 5 i 6 ali niko koga znam nikada nije čuo za blokove od 1-4...
Tvrdim da je su to neka Titova podzemna naselja.

I ne, 5 i 6 nijesu nastali spajanjem 1-4. Ni ovi stari ljudi nikad nijesu čuli za njih.

Један мој друг, кад сам га питао где живи, рекао на Лиману 6, у Пушкиновој улици. Иначе, Пушкинова је на Грбавици, а има само 4 лимана. Какав идол.

Brate, taj ti nije drug. Vjerovatno je kriminalac ili narkoman. Čuvaj se ti.

Ja sam se jednom vraćao pijan kao zemlja sa neke slave na selu, a nije bilo struje, noć, ništa se ne vidi. Sećam se samo kako sam plivao kroz neku baruštinu, i bodljikave žice, i nekog psa kojeg sam udavio golim rukama jer me napao. Ujutru mi je odelo bilo mokro, pokidano i blatnjavo, imao sam ogrebotine od žice i jedan mali ujed, ali kilometrima naokolo ne postoji tolika baruština ni bodljikava žica. Gde sam ja bio, da li sam prekoračio u neku Zonu sumraka... Nikada nisam saznao. Lutao sam po okolini tražeći moguće mesto gde se sve to desilo - ništa. Ostala je misterija.

ja nisam nailazio koliko se secam na neka takva sumljiva mesta za to
tripovao sam kao klinac da jesam,al daleko su od toga

U Podgorici postoje blok 5 i 6 ali niko koga znam nikada nije čuo za blokove od 1-4...
Tvrdim da je su to neka Titova podzemna naselja.

I ne, 5 i 6 nijesu nastali spajanjem 1-4. Ni ovi stari ljudi nikad nijesu čuli za njih.

mozda je situacija ko na nbg-u
preskocen je neki broj blokova i umesto njih je bezanijska kosa...ne znam tacno koji brojevi,al recimo bk je blok 53,54,57 lupam

не лупаш, јесу ти блокови

Blok 45 je Zona sumraka za ljude iz spoljnjeg sveta.

upis da mogu da citam sa kompa.

9. Tabla
45.627589, 18.981075
45.575745,18.979367

To sa blokovima je ko sa oznakama vojnih jedinica. 63.. padobranska implicira da ih ima makar jos 62, ali nije tako.

Pa jebem ga ole, u PG ima samo tih 3-4 potencijalna bloka da ja znam. Ono ostalo nema taj filing bloka.

Zato što blok 1 i blok 2 imaju normalne nazive ulica i normalne adrese. Pogledaj to u urbanističkom zavodu Podgorice.