Prijava

Mislis na reptiloidnu rasu Drako?

http://alien-ufo-research.com/reptilians/

I ja ih jurim godinama, sumnjam da mi kradu tresnje.

Па како не, нико их не држи тамо пушком. Могу кад оће да оду.

sigurno postoji razlog zasto su toliko izolovani da samo helisem mozes tamo stici

@torazulu,ko je drako,matori?lolo

ко зна шта све на Косову има

Ollanik, evo covek sve kobjasnio.

http://www.ivantic.net/Moje_knjige/IstorijaGalaksijeZemljeICoveka.pdf

I Galaksiju i Zemlju i Coveka, i Drakoa i Sveto Pismo. A mi se mucimo sa ler gasom na Golfu.

bagovao mi komp tek sam sad procitao onaj link
to je neko sajentolosko sranje i nije u uopste u istoj ligi realnosti s ovim sto mi pricamo
niti ni na koji nacin moze da se poredi jer mi iznosimo samo teorije...a ti tripuj saljivdziju koliko god oces...

Ako si procitao za sest minuta svaka ti cast. Znaci to sto kaze da Drako zive pod zemljom, da izgledaju kao reptili, da postoje pazljivo cuvani ulazi u Vatikanu i na Severnom polu, i jos kojegde po svetu, da je zemlja suplja iznutra i da se dole nalaze njihovi gradovi...

Otprilike na pola knjige ti pocinje taj deo.

dovoljno mi bilo da vidim slike i naslove ahahahahah

zamislite deretica da je krokodil i da je rso 63 puta vise i dobicete ono u linku

link ide u bukmark jer se davim od smeha

zamislite deretica da je krokodil i da je rso 63 puta vise i dobicete ono u linku

hahahah

Шупља планета је у глупости равна равној планети.

mislis da nikako nije moguce da postoji pukotina tolika?

mozda je neko radio na tome

Kacio je neko link sa teorijom o supljinama na polovima. Na polovima su ulazi u podzemne gradove visoko razvijene humanoidne rase. Samo visoki svestenici komuniciraju sa njima i te fore. Fazon rupe se ne vide od oblaka, a preko polova nije niko nikada presao, jer magnetna zracenja ometaju instrumente. Covek mora biti dobro uradjen da smisli ovako nesto.
Krkobabic je drako, mator je ko biblija i uvukao se u vlast, ne bi li preuzeo nebesku drzavu i tako zavladao svetom i planetom...

Kacio je neko link sa teorijom o supljinama na polovima. Na polovima su ulazi u podzemne gradove visoko razvijene humanoidne rase. Samo visoki svestenici komuniciraju sa njima i te fore. Fazon rupe se ne vide od oblaka, a preko polova nije niko nikada presao, jer magnetna zracenja ometaju instrumente. Covek mora biti dobro uradjen da smisli ovako nesto.

preko polova ljudi jesu prelazili...a ovo ostalo nije da smisla nema,jedino pitanje je da li je uopste moguce da takva supljina postojati moze

i zamisli koliko sad ima tih civilizacija koje nisu cule za nasu civilizaciju
al nisu ostalu u kamenom dobu nego se razvijali na neki drugi dacin,skroz drugacije od ove nase civilizacije
i neko se umesao tu ko ne zeli da saznaju jedni za druge

i zamisli koliko sad ima tih civilizacija koje nisu cule za nasu civilizaciju
al nisu ostalu u kamenom dobu nego se razvijali na neki drugi dacin,skroz drugacije od ove nase civilizacije

Sad mi se gleda Doktor Hu.

Inače mi ono sa dinasaurusima koji su kao imali evolutivnu prednost iz nekog razloga trenutno mnogo zanimljivo za razmišljanje. Neka Dinotopija i te fore.

To me podseti na one silne kineske gradurine od pitaj kurac kolko uloženih milijardi dolara, i niđe nikog. Pustara.
http://io9.com/chinas-brand-new-abandoned-cities-could-be-dystopian-m-1238731420

Koliko je ovo jezivo. Mogu misliti kako je noću tamo.

Ako si procitao za sest minuta svaka ti cast. Znaci to sto kaze da Drako zive pod zemljom, da izgledaju kao reptili, da postoje pazljivo cuvani ulazi u Vatikanu i na Severnom polu, i jos kojegde po svetu, da je zemlja suplja iznutra i da se dole nalaze njihovi gradovi...

Otprilike na pola knjige ti pocinje taj deo.

Hahahaha, a ima neka teorija o nekima pod vodom ili tako nešto?