Prijava

maestro, je l' to onaj skrndelj?

Are you fucking kidding with me?!

Maestro zašto si transfer ?

''Što si pička, nećeš da mi priđeš? Mislim, ja znam da ću biti sa tobom, ali moraš nešto da preduzmeš.''

Upalilo je. :)

Energija ima pravo, priđi, smisli pre toga neku "početnu" temu koja će vas čisto voditi ka vašim ostalim zajedničkim, i nemaš frke. Primer, vidiš devojku u autobusu kako čita Irving Stouna. U busu na mobu wikipediji proćitaš najosnovnije o njemu, njegova dela, bla bla, osim ako nisi čitao masturbiranje na pisma od brata by Van Gogh, i lepo pokreneš prvi razgovor kako je to odličan pisac, bla bla, Da li si znala da on ovo ono i eto ti divnog početka.

Izvini,mogu da te pitam nesto? Kako stojis sa pusenjem kurca u slobodno vreme?

Pušim ga svakodnevno ćaletu. Zauzeto.

Ozbiljno, Maestro. Ako je to stvarno jedna od naj pički u gradu , one-liner teško da će da upali, to sluša svako veče na kamaru i na kašičicu preko dana.

Idi na dečački šarm, čisto srce i plemenitu dušu.

pridji joj sa gej pricom i muni joj na kvarno :0

Da se razumemo, nemam ja njoj šta da prilazim. Mi se poznajemo, i treba da se vidimo, koliko večeras. Pa mi pade na pamet da bi mi najlakše bilo da je poljubim na neku smešnu foru, nekako mi gotivno to :)

Kornelije, ti beše onaj što nikad nije imao devojku, ili sam te pomešao s nekim?

Pitaj je BIL DAMA PLEHALA? I pustiš joj Georgijeva.

mislim da bi pala na onu "jedina"

Žena bez imena? Mislim ono, sve su mu iste, nebitno je. Za tebe je bitno da uz ovo sve imaš šeretski pogled tzv. Kad te ovako nešto gledam sa strane...

Oš buš đevojka? I pala sam...

Pružiš joj svoj mobilni i kažeš Hajde leba ti upiši svoj broj i ime, zvaću te sutra, danas sam pijan.