Prijava

Сад плачите за Југославијом.

Шта те боле бриге шта се дешава. је ли ја питам зашто је свети сава искалио бијес на оном селу у војводини?

Na kojem selu Riha?

Sećam se da je i moja generacija ovako pričala. Znamo svi šta je posle bilo.

http://www.youtube.com/watch?v=3T5SBmIIV0g

Они фекетићи, како бијеше већ.
нема дешавања убосни. горе нам је него вама.

реално, срушили су сан о југославији, хтели су своји државицу ко их јебе реално. да је среће да хрвати још пропате због рушења југославије.

Eh, ja film Turneja ne mogu da odgledam do kraja nikako, svojevremeno sam kod Banjaluke škrbavom balavcu s puškom ličio na hrvata pa me skidao s autobusa. Čist dokumentarac film.

Ne serite bre, svi samo kukate ko da živite u podsaharskoj Africi. Sve se nema, a internet sve u šesnaest.

Шта те боле бриге шта се дешава. је ли ја питам зашто је свети сава искалио бијес на оном селу у војводини?

Imam u Srebrenici brata, sestru, strica, iznad Srebrenice zemlju, u selu kuću koja je tek obnovljena, pa reko, da mi je opet ne spale komšije? Greh bi bio.

Ne sekiraj se Valde, spaliće sigurno :)

Kažu pala mrtva glava u Sarajevu.

Bosansko prolece, here we come.

1991 - popis stanovnistva
1992 - rat

2013 - popis stanovnistva
2014 - ?

To ona trojica zavadiše narod, ajoj nebi narod nikad! Eh da nam je Juge gde bi kraja bilo. Tuđman, Milošević i Alija lično išli od kuće do kuće i ubijali, nije narod, narod uvijek živio u miru i volio se.

A znate da prošle godine đurđevdan i vaskrs se nešto poklopiše... tako i pred rat bilo...

Jeste. Sranje. Bio sam jednom u Bosni i sranje je. Osim u sarajevu, tamo ume da bude šala zabava. Može da se zategne jedna lokarda,

ПРИПАЈАЊЕ РС СРБИЈИ ТО ЈЕ ОНО ЧЕМУ ТЕЖИМО.

ЈЕС ДА СУ МЕЂЕДИ АЛИ СУ НАШИ.

Давид
реално, срушили су сан о југославији, хтели су своји државицу ко их јебе реално. да је среће да хрвати још пропате због рушења југославије.

ХАХАХАХАХАХ КОИ ЦАР ОВАЈ ДАВИД.
СРЕБРЕНИЦА, СРЕБРЕНИЦА ЈЕ ПРОШЛОСТ.
У БЛ МУК. НИКО НИШТА. НАМА ЈЕ СУПЕР. МИЛЕ АЛ СТАНДАРД.