Prijava

Jebga, znam da je loše ispalo, a fazon je odličan.

само да разјасним да је соцко тип који вози ладу риву јер воли и између весне змијанац и два скрндеља јебе два скрндеља и више воли једно вруће пиво него четри ладна. нејебач и непрелџија.
соцко је социјала јер не зна за боље а и који ће му курац.

http://i.imgur.com/V4THbTV.jpg

Jebga, znam da je loše ispalo, a fazon je odličan.

koji fazon?

Ne znam jesi vidio sliku, a i Prišt i ostali su neki antinacionalisti, komunisti i to...

Ne znam jesi vidio sliku, a i Prišt i ostali su neki antinacionalisti, komunisti i to...

aje što te ja ne razumem, nego jel ti sebe razumeš? Jel te iko razume o čemu pričaš?

Ja sad tebe ne kontam...

je l' okej da kažem da je ovaj socko očajna i nesmešna fora?

Žajk, fali još jedan slajd gde mu ovaj odgovara: NARavno da jesam, Socko

Јуниор
Ne znam jesi vidio sliku, a i Prišt i ostali su neki antinacionalisti, komunisti i to...

Haha, čoveče ti si definitivno promašio sajt.

SOCKO DELJE!

SVI SMO MI POMALO SOCKO!

Ne znam otkud ovoliko odusevljenje, meni ovo nije zanimljivo ali mi ni ne smeta. Doduse meni je i pujo sranje a i pantela kad se ono pojavio tako da jbg mozda je do mene.
Glibane jesi li ti stvorio socka ili preuzeo od nekud?

kapiram da je do jaja okej da kažem da ste dojajno glupi kad ne kapirate o čemu junior priča, nubovi

Odmah da se ogradim da ga nisam ja ban. To ne radim, pogotovo kad sam u sred rasprave sa nekim.
Posle rasprave ok. Kuda je krenula, bio bi i veci.

kapiram da je do jaja okej da kažem da ste dojajno glupi kad ne kapirate o čemu junior priča, nubovi

Aje mi objasni, glup sam.

zaista nemam vremena da objašnjavam nekoj tamo nubčini vrlo jasnu stvar

zaista nemam vremena da objašnjavam nekoj tamo nubčini vrlo jasnu stvar

os da ti nadjem vremena?

nađi me u gradu da mi grickaš safaladu