Prijava

Zašto ollanik spemuješ navijačko prepucavanje?

imam brate
navijacko prepucavanje ne moze da je spemuje,jer je spem tema sama po sebi lolo

Ja se nisam rodio sa ovakvim govorom. Naučio sam ga. I drugi će... implicitno, ako nikako drugačije. Socijalna osmoza je čudo.
Kompleksne reči rađaju kompleksne misli. Nikako ne može biti obrnuto. Što bi rekao Vitgenštajn, granice mog jezika su granice mog sveta.

PS. Imao sam i mnogo bolji odgovor koji je uključivao tvoju mamu i rimjob, ali to bi bilo previše, zar ne? (Iako bi bilo urnebesno.)

Вендислава, сваки твој одговор је много бољи од било ког другог одговора. Мислим да би ти моја мама потпуно одговарала, јер се њене године и изглед потпуно уклапају са твојим карактером.

Nisam pušio šit ne znam ni ja od kada...
A jebi ga, jednog dana će nauka da nam napreduje toliko da ćeš moći da mi pošalješ par dimova na PVT.

Ja samo ne razumem nivo osobe koja može da vredja Valsinarba glupavim nadimcima poput "Vendislava" ili "Vlasuljar". To je na nivou upadica u osnovnoj školi. I vredjanje majke i ne znam ja šta...Ne umete konstruktivno da se rapspravljate. Pojedini.

shit je keva,jer nema paranoja,bagovanja i ostalog,a i sporo gori...
mogu i sad da ti posaljem dimove preko video klipa xd

Socijalna osmoza je čudo.
Kompleksne reči rađaju kompleksne misli. Nikako ne može biti obrnuto. Što bi rekao Vitgenštajn, granice mog jezika su granice mog sveta.

Trolovanje ili ne ili kako god, meni su zanimljivi Valsinarbovi postovi.
Nisam doduše na tom nivou erudicije da sve pokapiram, ali dobro, osmoza će da odradi stvar :D

Super Marko
Ja samo ne razumem nivo osobe koja može da vredja Valsinarba glupavim nadimcima poput "Vendislava" ili "Vlasuljar". To je na nivou upadica u osnovnoj školi. I vredjanje majke i ne znam ja šta...Ne umete konstruktivno da se rapspravljate. Pojedini.

То је зато што ниси на нивоу да схватиш интерне разговоре аутора који се давно познају. Ако будеш наставио да будеш безобразан час ћеш зарадити слово Ч у нику.
Он мени вређа мајку, а ја се не љутим, тако да се искулирај. Одјеб у три скока.

Ja se nisam rodio sa ovakvim govorom. Naučio sam ga. I drugi će... implicitno, ako nikako drugačije. Socijalna osmoza je čudo.
Kompleksne reči rađaju kompleksne misli. Nikako ne može biti obrnuto. Što bi rekao Vitgenštajn, granice mog jezika su granice mog sveta.

Jezik i govor nisu isto. Gle šta kaže Lakan. Nego, šta misliš na primer o čoveku čiji jezik je poezija, da li je poetski govor i poetski jezik superioran nad naučnim i filozofskim govorom i jezikom? Jer poetski jezik stvara sam sebe, prateći svoju unutrašnju zakonitost, i zakonitost duha kome pripada i koji čini, a krut "anti-transhumanistički/anti-singularitet i kako podilazi tom neoludičkom sentimentu" jezik izražava obične činjenice iz sveta nauke kojoj pripada? Voliš li poeziju, čitaš li nešto osim Žižeka, Hajdegera, Vitgenštajna i tako to? Znam jednog dečka, Warnera, znaš ga i ti sa ovog sajta, čovek poseduje tvoje diskurzivne moći, ali ih ne upotrebljava tako često i rado, već prilagođava čovek nivo komunikacije potrebama trenutka. To je baš lepo od njega.

Њари кида, и добар је момак.

То је зато што ниси на нивоу да схватиш интерне разговоре аутора који се давно познају. Ако будеш наставио да будеш безобразан час ћеш зарадити слово Ч у нику.
Он мени вређа мајку, а ја се не љутим, тако да се искулирај. Одјеб у три скока.

Pa pratio sam postove i znam zašto ga zovete Vendislava, ali mi je glupo nekako.
Slovo Č? Pa da, bitno je samo da se vredjamo. :I Ali dobro, ne bih da se upuštam dalje, mrzi me. Pozonja od mene!

Pozdrav i tebi Kurde! :)))

Interesuje me samo ova rečenica

razmišljam kako je anti-transhumanistički/anti-singularitet i kako podilazi tom neoludičkom sentimentu prisutnom kod prosečnog hrišćanina

Prevedena

Razmišljam kako je borba protiv zamisli budućeg sjedinjavanja čoveka i mašine u stvari protivljenje težnjama za naučno kontrolisano prevazilaženje današnjeg čoveka, i kako to podilazi strahu od tehnologije kod prosečnog hrišćanina.

Jesu li se promenile granice ikakvog sveta ako si to rekao na ovaj drugi način, želeći da svoju misao podeliš sa drugima?

I još, ako pišeš "antifašistički", onda piši i "antitranshumanistički". Treba znati i kako se piše jezik koji određuje granice tvog sveta.

Каква тема е...

п.с. моја говна не смрде

najbolje bonžite su bonžite bonžite

Pseto, otkud ti ovde, prvo treba da pustiš neku kosicu, staviš cvikere, skineš trenerku, navikneš da kažeš "diskurs" i "singularitet".

Treba ostaviti ovu temu Valdemaru i Valsinarbu bez ubacivanja drugih. Nek diskutuju ljudi.

"Ljudi koji pricaju radi efekta" u ediciji Golgote, ispisao Ivica Dacic.