Prijava

tema je skroz nebitna i sve sam slagao i nedovršio

u stvari, skroz nebitna je nebitnija od ove teme, al' kapirate me

ja samo popunjavam onaj spisak jer mi glupo da nekog izostavim haahah

za zhajka i mogshu, nas trojica protiv nekih bajkera sirovina, ili nemačkih nihilista, a zhajk na kraju umre od srčke i prospemo mu pepeo u more

evo i njara sam zaboravio staviti

pazl je dao ovaj naslov, uzrujl sam se već sad

jer me david onako isprozivao, a potukao bih se za njega realno

ol,om,ros,paz,ps,dzel,tros,box,pez,yb,ten,tan,dek,pa,le,ludi cak,kuz,prov

Ko je "le"?

-------------------

E sad, ja bih uletio za bilo kojeg vukajlijaša kojeg zateknem u nekoj frci.
Prioritetni su mi ovi sa kojima sam svaki dan po kafani, ponekad i u čekaonici i 2-3 ljudi koje sretnem kroz komentare a koji su gotiva realno.

E da ima i par ljudi koji su onako nepoznati većini a znam ih u rijllajfu pa bih mora to ispoštovat jelte.

-------------------

Inače kapiram da bi ombre fino došao ako se ja i sos neđe nađemo pa se pobijemo. Treba to neko da snimi lol.

Moderatori
pre 5 minuta СМарко
pre 10 minuta Remac
pre 18 minuta celt
pre 19 minuta Agilni
pre 2 sata urrad
pre 2 sata zyclon
pre 2 sata Bruce
pre 4 sata musssashe
pre 6 sati Trilijan
pre 11 meseci Kurd

Ja bih branio čas' Vukajlijašici spremnoj za nešto više, diskretno i senzalno, godine nisu bitne, ali da nije baš prematora ni premlada, prednost ako je Šokica.

Kako da se biješ za urrada kad je on skripta?
I da, zašto bi se neko tukao za kurda kad on leti, ubija pogledom i diže tenkove u vazduh... rukama!

Inače kapiram da bi ombre fino došao ako se ja i sos neđe nađemo pa se pobijemo. Treba to neko da snimi lol.

nabodem prvo jednog pa drugog i tako u krug dok jedan ne padne

Za svakog mog brata iz lipe naše koji je na sajtu!!!

druga varijanta je, bijemo se ja pezika sime srbin i mylyca (16 dugih godina drugarstva), bijemo neku sirotinju i cigane koje vodi predvodi đura euforija

preimenuj temu u ''sa kojim vukajlijašem biste se potukli''. Interesantnije, a i pravilnije.

preimenuj sam, šta me cimaš

A za kojeg bi vukajlijaša popušili?

i za nienu i kboa takodje

bi se potuko lolo