Prijava

Pročitah da je i Kira Najtli u igri za ulogu u drugoj sezoni.

Pa ne znam šta je sad istina, b92 piše da će Kolin Farel glumiti jednog detektiva, dok je Vinsu ponuđena uloga kriminalca. To bi valjda značilo da on neće biti drugi detektiv. Ili pak ne?

Zar nije to spojler onda?

Bilo bi lepo da glumi Rejčel Adams, uživao bih kakva god da je priča hnjo hnjo.

Adam Sendler i Ben Stiler bi bili genijalan izbor za dve glavne uloge.

Djetinjasti židovi ne mogu/ne znaju/ ne smiju glumiti detektive u ozbiljnoj seriji kao što je ova. Pomirite se s tim. Najbolji par bi ipak bio:
1. Tim Rot umjeto Harelsona;
2. Majkl Medsen umjesto Mekonahija.

Harvi Kajtel i Čarls Bronson, šteta što je ovaj prvi premator a čika Čarli nije međ živima više od decenije.
Miki Rurk i Hemfri Bogart bi takođe bio do jaja glumački par lol

hajzenberg i dzesi-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------u avin epizodama svih serija ikada

Rejčel MekAdams u drugoj sezoni!

Супер! Биће Винс Вон у другој сезони. Говно које је Лестат изасрао је талентованији глумац од њега. Упропашћена серија са великим потенцијалом, јбг...

Dankane očigledno nisi upućen u avangardu pomenutog govneta nije lestatovo lolo
http://vukajlija.com/forum/teme/315-stripoteka?strana=14#post_2845946

Скинути капу расном. То не мења ствар да је лепше говно од Винса Вона.

Tek sad ugrabih da gledam, stigao do 4 epizode i dobra je serija, gluma vrhunska, realna, fotografija ubija, dobra i radnja, ali nema ono nesto da me vuce da gledam non stop epizodu za epizodom. Videcu sta ce biti za ove prepstale 4 epizode.

kad krece druga sezona uopste?

ali nema ono nesto da me vuce da gledam non stop epizodu za epizodom

http://www.prva.rs/upload/boxImageData/2015/01/20/72585/mala-vanja.jpg

Au, baš obećava! Kolin Farel kolko vidim Mekonahi umesto Mekonahija

izgleda dobro, kolin ce da objasnjava, ali nikako mi ne ude vins von u pricu, ko zna, videcemo..

Opasno me nahajpao taj tizer, treba sad čekati 21.jun