Prijava

Da su Srbi snimali Sonja Biserko i Nataša Kandić bi izjavile vidi šovinista ubiše geja.

Sačekaću poslednju epizodu, pa tad izneti sud o ovoj sezoni. Hoću da izjavim za dnevnik da mi je uloga Velkora draža od Rasta Kola već sad. Možda i zbog toga što se prohipsterisala Mekonahijeva uloga, i onda se to čoveku brzo ogadi. (Čitaj: and suddenly I felt nothing)

Pikse, ja sam to izjavio na nekoj od prethodnih strana, nzm da li si mozda primetio. A drazi mi je i Frenk nego Marti.

Prohipsterisala mu se uloga retroaktivno, ahahaha. Tipično "hajde da kritikujemo, jer je svima do jaja".

ЗА ПЕТ САТИ ЋЕ СЕ СВЕ САЗНАТИ

ko ce glumiti u trecoj sezoni? hoce li biti cetvrta?

Engleski i tražim. Hvala, druže.

Prov me pitao pa da podelim i ovde:

Instalirate VLC media player 64-bit ako imate 64-bit sistem, instalirate ekstenziju koja se zove se VLSub (0.9 poslednja verzija) odete u View -> VLSub i sad tu imate dve opcije pretrage: search by hash ili search by name. Skoro uvek automatski nadje engleski prevod, za filmove i serije.

Sad nemojte biti srkiji da mi spominjete ono slovenačko raspalo govno BS.Player i imal druye prevoda na bijeljinski jezik ćirilicom treba mi za baku nemojte pls. :'o(

KMPlayer jebe, VLC preprimitivnog dizajna za moj istančani ukus.

мех мех мех завршетак

штета што злочести детектив велкоро није преживео

e jebemga tuljane, brisi ovaj info o zadnjoj epizodi ..sad tek skidam

НА ИЗИЈА ПИШАМО ---------- СЛЕПИ ТУЉАН

ВООООООП

штета што злочести детектив велкоро није преживео