Prijava

Jebo te bog kakav kraj. KVARIŠA Naravoučenije, ako si policajac, ne petljaj se oko velikih poslova sa nekretninama i zemljištem, umrijećeš. KRAJ KVARIŠE

e sad cu da odgledam, pa cu onda da napisem sve od detalja do detalja sta se dogadja...da sjebem i druge...posto sam ja sjeban...isto kao ona devojka koja je zarazena HIVom a nije znala, pa sad ona druge sjebava totalno prenoseci im taj isti virus

Morate li biti konji pa ispojlovati?

Flipse, već sam rekao i ponoviću: Bog, sunce, država, sistem, crkva, institucije, dan, led i ostalo mogu se psovati. Majka se ne psuje.

Da ne spojlujem previše dok većina nije odgledala. Dobro finale, skoro u trajanju filma. Dobrih scena ima, mada se realno ovo očekivalo od HBO-a kako sam i rekao. Kraj je veoma sličan kraju Žice, tako da nema mesta idealizmu, možda samo malo. Svekupno, druga sezona realno može dobiti jednu ljubaznu devetku.

KO VAS JEBE AKO NISTE GLEDALI!!
Meni se kraj ne sviđa. Momci odrade profi čišćenje elitne ekipe krimosa i onda najebu od onih lijevih, niđe veze. Kljako onaj žgoljavi sa desetoricom i pola kasarne stane u jedan terenac. Pa jeste ono veliko, al nije štala. I oni dosadni Meksikaneri, aj u kurac. Gomna dosadna.

E sad ovako, i Velkoro i onaj, jebem li ga, veliki, Vins Von, su mogli preživjeti. Al' se kurčiše obojica. Nisu mogli ostaviti pare, a još su bili i u fazonu, e ne'š kolega i jebiga...
Velkoro na kraju ispao pičkica, a onaj kreten majmunčina.
Odoše trebe u Venecuelu...
Jebene feministkinje su sve zasrale.

јел ваља ово уопште? договорите се да знам да ли да гледам

погледај, није лоше. Дефинитивно је боље када гледаш све из цуга, него као ми сваки понедељак ујутро гледамо љоољољ

braco srbi izasao prevod

SPOJLERI SPOJLERI SPOJLERI

slazem se sa sledecim, da ne pisem

Svekupno, druga sezona realno može dobiti jednu ljubaznu devetku.

Momci odrade profi čišćenje elitne ekipe krimosa i onda najebu od onih lijevih, niđe veze.

kraj velkora mnogo tuzan, prirastao mi za srce jbg, umalo nisam zaplakao, jos test ocinstva, pa klincu ipak nije poslao poruku.. tuga :(

мени боља је сезона ова од прве

treba pogledati sad sve u cugu, pa doneti konacnu presudu

Тако и треба гледати ове серије, не овако када глесам понедељком изјутра несећам се курца шта се све издешавало

Tuljane, meni nije bolja ova sezona, prvenstveno zbog geografije, Kalifornija je možda flegšip, ali je Luizijana imala dušu.

Odgledao sam, više mi se sviđa kako su završili ovu sezonu nego prethodnu. Rej Velkoro ubio, Vudrou i Bezeridis više nego pristojni, Vins Von prosečan, ali ne i katastrofalan ko što sam očekivao. Uglavnom, krajnji sud (dok ne odgledam još jednom za par meseci) - ako je prva sezona 9.5/10 onda je ova 8.7/10

Dobra serija ovaj kraj je jebao kevu kraju prošle sezone. Velkoro preldžija čupa uši Mekohahju i otima knjige Murakamija koje čita u tramvaju

Bezeridis bi ženio iako ima hrpu psihičkih problema ali ne bi bila prva takva sa kojom sam bio u braku rivendž trojanac skeč ;o¥ natnat nindža smajli