Prijava

Оригинално, пица је била јело са сиром, парадајзом и ориганом. Замисли неког Винћенца који иде около и прича "Није болан, па какош пицу са месом и печуркама, па то није пица то је нешто друго болан!"

Босанци су глупи као курац.

Лоло, Пеки вас закуцао реално.

Мислили сте да тек тако можете доћ у Београд и продавати нам пицабуреке, буреке са сиром и остало да би нам узели паре без последица? Е ПА НЕ МОЖЕ. Сад плацхите.

Замисли неког Винћенца који иде около и прича "Није болан, па какош пицу са месом и печуркама, па то није пица то је нешто друго болан!"

Da ne verujes, bas to i rade vido ja u Napulju, isti su triperi, jebo sve. AaaaaaAAAaaaaa, pa nije ti TO pica! Pica je SAMO blablablabla, i donese ti picu koja nije ni za kurac (vidim sta sam napisao bas me briga).

Hahahahhahahhahaha objasnio čovek. Bosanci mrš u šumu.

Оригинално, пица је била јело са сиром, парадајзом и ориганом

Originalno, Srbija je imala u svom sastavu Kosovo. Zamisli ti sad nekog iz Srbije koji se preserava sa "Kosovo je srce Srbije" . "Ne damo Kosovo"...

пеки је индолентни идиот заробљен у тијелу дванаестогодишњака. нормално је да је фрајер искомплексиран.

I ja sam Srbin, pa kažem da je burek samo sa mesom, a da je pita sa bilo čim sem mesa...bez obzira na način rolanja...

Pozz

Zamisli ti sad nekog iz Srbije koji se preserava sa "Kosovo je srce Srbije" . "Ne damo Kosovo"...

Па да, само дебилчине и ретарди тешке категорије.

Риха Дисидент
пеки је индолентни идиот заробљен у тијелу дванаестогодишњака. нормално је да је фрајер искомплексиран.

Први пут у животу те видим овде, а ти ме вређаш.

Типичан Босанац.

Rajderu uspeo si i međedima da oližeš šupak.

Не плачи. Нисам ти ја ћаћа. Помијешао си ме с неким.

Босанци су глупи као курац.

Bosanci su SAMO izdominirali kurcem. Ovakve izjave su normalne posledica frustracije

Ау матори у ком сте ви хаосу.

300gr bureka sjabukama,

E S SKURCEM GA JEDETE ISTO, I KAŽETE DA JE BUREK? JEDETE I SVRŠOTINU SIFILIČNIH ŠIPTARA UMOTANU U TIJESTO, PA KAŽETE BUREK?

Риха Дисидент
Не плачи. Нисам ти ја ћаћа. Помијешао си ме с неким.

Каже се "помешао", не "помијешао".

Е јеси Босанац.

E S SKURCEM GA JEDETE ISTO, I KAŽETE DA JE BUREK? JEDETE I SVRŠOTINU SIFILIČNIH ŠIPTARA UMOTANU U TIJESTO, PA KAŽETE BUREK?

http://thechive.files.wordpress.com/2011/10/vqprv.gif

PA JEBEM VAM SUNCE U PIČKU! PA ZATO VAM IJEST TOMA PREDSJEDNIK! NISTE BOLJE NI ZASLUŽILI!

Baklava je samo s' cokoladom!

Душане, та слика је из Ниша, пекара је у Вождовој улици. Нисам пробао, али ми рекоше да је много бољи од бурека са месом.