Prijava

sve preko 14,5cm je velik kurac

sve manje od 13,5cm je mali

marko i rasni braća po kurcu xD

Tad sam se zvao ja sam rasan hahahaha

мој ипак мало већи, види

Rasni
Марко

pa šta se desilo, sunetio te lokalni pijanac?

разнела му петарда ћуну

Ja sam u tripu da mi se skraćuje z godinama, ali takodje i deblja. Citam svoj post od pre godinu dana gde ponosito tvrdim da imam 16, al sad mi lenjir ne pokazuje preko 15, mislim daj boze da je 16 dok jebem, ipak sam tad dosta napaljeniji nego kad drkam. Ipak, volim svoju kurčinu od 15 cm, baš je dobar i radi ko sat. Ne zna se jel potentniji, tvrdji ili deblji. A i nekako kad kažeš
"Imam kurčinu od 17cm" misle ljudi da si barončina
A kad kažeš
"Imam kurčinu od 15cm" em si realan em dobar čojek.
A i šta će čojeku veći kurac od toga, taman neki prosek 13,5-14 ti imas za 1cm vece od toga, milina

-Hoćemo se igrati?
-Čega?
-Odmaranja duše.
-Kako se to igra?
-Ja te zagrlim a ti dišeš... Volim Te Bebo

Imao sam jednog prijatelja koji je imao mali penis i sav se jadničak trudio da bude prvi i glavni u svemu. On pije najviše, on uvek smuva ribu, on je isuviše kul za običnu muziku... I uvek je smarao sve oko sebe konstantnom potrebom da napada i proziva. Bio je vidno isfrustriran.

Svi vi koji tripujete da je kul imati ogroman kurac nemate ogroman kurac, jer da imate znali bi kako je loš osjećaj kad vam kurčina dira unutrašnjost WC šolje dok serete... Ja zbog tog ogavnog osjećaja i serem jednom neđeljno.

Apsurd
Imao sam jednog prijatelja koji je imao mali penis i sav se jadničak trudio da bude prvi i glavni u svemu. On pije najviše, on uvek smuva ribu, on je isuviše kul za običnu muziku... I uvek je smarao sve oko sebe konstantnom potrebom da napada i proziva. Bio je vidno isfrustriran.

pa ovaj forum je onda raj za njega.
samo detalj sa ribama i muvanjem da se izbaci

Plot twist: On je taj drug