Prijava

Hehe, dobar si, priznajem...

8 сантима гледано од јаја, 4,5 сантима у полупречнику! ко трећина кезекрајнер кобаје

велики курац иде од 6.7 сантима ка навише

Moj penis mi ne daje samouvernost kada su pitanju žene. Zato kad jebem, biram ribe za koje mislim da će biti zadovoljne. Evo, baš ovih dana imam priliku da jebem straobalno jednu mesnatiju doktoricu ali me strah pošto mislim da imam nedovoljno veliki penis za nju. Inače, nisam merio dužinu ali je zato jednom žena izmerila pošto ju je zanimalo.

Ovaj lik ima najveći na svetu, tako barem kažu. A izgleda, realno, kao neki lik koji bi s Valdemarom raspravljao o postojanju Svemira i moderno rusofiliji.
http://s30.postimg.org/p8nroln81/jonah_falcon_pictures_wallpaper.jpg

I šta je bilo, niko ne smije reći koliki mu je?

Bitno je ne biti mali ni u pobedama ni u porazima.

Kako Agilni namazano čeka da se započne priča o nižim ljudima i penisima pa da postane Sejo.

Hahaha, vrebam samo :)

Al' jok, ja sam skladno građen :(

Petre, kolike kurce imaju daunovci?

Moj je najveći u stanu. Cimerka merila meni i cimeru a ovaj treći cimer nije ni hteo da ga izvadi kad je video.
Što se tiče onog dal velika močuga podiže samopouzdanje, normalno da podiže. U bilo kojoj raspravi može da posluži kao argument...

I moj je najveći u kući, doduše sin mi ima tek 6cm al s obzirom da ima nepune dve godine ok je...

Ko god kaže da nije merio kurac nek popuši isti, naravno da si ga merio nekad u životu, ko kaže da nije laže

The study found an average penis size as follows:

Erect penile length of 14.2 centimeters (5.6 inches)
Erect penile circumference of 12.2 centimeters (4.8 inches).

Nadprosecan sam.

Penis se meri od šupka do glavića naravno i to kod mene iznosi impresivnih 7cm ali to mi ne predstavlja prepreku jer bitno je da je ušao u tuđe telo. Ostatak i mogućnost ponavljanja sa istom jedinkom zavisi isključivo i samo od ophođenja prema toj jedinki pre snošaja i posle snošaja.

Opterećivati se veličinom je ništa drugo do traženja izgovora za svoju lenjost i neumešnost.

Al zato kad u jednom danu padnem tiket za 120 000, okinem sve ispite, roditelji mi se razvedu... Ja legnem u krevet, stavim ruku u gace i uspavljuje me melodija koju andjeli sviraju na harfama.

nek joj je večna melodija! AMIN

ĐEMBELI JE VEĆI JEBAČ OD SVIH VAS A IMA SAMO 5 CENTI