Prijava

Mala Vidra
bar ne prodajem šiptarima kuće.

Što ne prodaješ, fino plaćaju, ja se lepo opario.

vidro realno si posisala kurac sa par komentara, možda si u fazi ciklotimičnog sunovrata, ali mojne da štrcaš menstruaciju po sajtu.

čeka mala suze roni a prolaze kamioni

hahahahahahahaah
e sinko, vidi se da nikad nisi vidio pravo štrcanje menstruacije, da se tako izrazim.
polako, doći će nekad i neka ženska osoba u tvoj život, pa ćeš upoznati, a dotad, gledaj i uči se.

bar ne prodajem šiptarima kuće.

Šta si ti našla da ga prozivaš sad? Prodao kuću? Pa neka je, bar ne živi u Bosni pišljivoj.

EDIT: Nadam se da izvjesni moderator neće pročitati ovo za Bosnu...

hahahahahahahahahaha, reče čovjek iz crne gore
ne živim ni ja u BiH, malo si se zbunio

поента је да зајебавамо бохора који редом оптужује људе да мувају видру (мене, на пример!), а он јој се улизује ко неспретни гимназијалац.

видру зајебавајте за постер са северином, стоп међурегионалном гложењу међ србљем!

hahahahahahahahahaha, reče čovjek iz crne gore

Otvori porodično stablo malena... pogledaj kad su se dovukli tvoji sa planine u ravnicu.

ne živim ni ja u BiH, malo si se zbunio

E ništa onda, jebi ga. Moram da ti se izvinim na takvoj uvredi

Стеван
поента је да зајебавамо бохора који редом оптужује људе да мувају видру (мене, на пример!), а он јој се улизује ко неспретни гимназијалац.

видру зајебавајте за постер са северином, стоп међурегионалном гложењу међ србљем!

Kakav rabiš! Vidra i ja smo razmenili stotine PVT-ova, neko će reći da sam je muvao, a Vidra, u stvari, i nema vilicu kakva se meni sviđa. Bohor je samo ljubomoran što nema vokabularni kapacitet da napravi kohezivan pristup Vidri, koja, uzgred budi rečeno, nije indiferentna prema primitivizmu koji se kod Bohora kontinuirano manifestuje kroz njegovo ponašanje.

Prove, tvoj vokabular izgleda ovako u posljednjih par dana:

90% manifest i izvedeni termini od te riječi
10% ostalo

Jebi se, obriši post dok Bohor ne dođe, posle to napiši.

Nema veze, tu ste neđe.

Bohorov vokabular:

30% "Ljubi te brat"
30% "Ova mi je slala sise 2007."
30% bemve
10% ostalo

Divim se kako vam može ići na kurac tematika na posterima..

Uaaa prave poster sa "Vučić pičkousti" forom kako mi to samo ide na kurac...