Prijava

Nećeš ti meni ostavljati post na kraju strane...

c/p obrisanog posta:

Volim je zbog štikli i rukavica i mrežastih čarapa...
Želim da mi drka u ovom autfitu i nogama i rukama u isto vrijeme i da je karam među butine i kasnije da gledam kako se spermulja sliva polako niz mrežice.
Kasnije bih je ljubio po dojkama i ljubio joj usne ove rasne lagano.

EDIT: Digao mi se dok ovo pišem

reče čoek koji je na sajtu nekih 2 mjeseca. LOL

Boxer
Axaxaxaxaxaxaxaxa

Budala uvek nailazi na još veću budalu koja joj se divi. Ako već pecaš plagijate trebalo bi da znaš da gledaš u kalendar.
Edit: Zajeb, ti si ona sa sirnicom, a medvedić peca plagijatore;) Otkud ti da sam na sajtu 2 meseca, gde piše to?

Bratre vidra je ona što kad na forumu napiše bilo kakav post dođu oni prejutarnji smarači i odgovaraju joj "axaxaxaxaxaxa, carice, jebi me masnim jataganom u međicu" i te munje.

PA ŠTA

боли те курац, тад ниси била Мала Видра

ево још један рендом севе постер рендом аутора
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201107/167070/ne-sjeca-se-ona.jpg

Svršio joj je u pičku i sada nosi pravoslavno dijete koje će biti novi car Srbije.

Clannad

Bratre vidra je ona što kad na forumu napiše bilo kakav post dođu oni prejutarnji smarači i odgovaraju joj "axaxaxaxaxaxa, carice, jebi me masnim jataganom u međicu" i te munje.

HAHAHAHA!

Ево ручно прављени постер у постеру

http://s13.postimg.org/izdvk5jef/gde_cete_na_odmor.jpg
Али у Жагровићу не постоје
јахте!

neće jebati u svakom slučaju koliko god joj afirmativan komentar napisali.
Imaju neke međede na avatarima pa sam mislio da je jedna ista osoba. ali očigledno misle da je i dalje 2013, bar ova što je napisala, medvedica sa sirnicom.

Leteći ti si ok, ova vidra se nešto pokidala. A i boxer standardno ispada glup.

Традиција налаже да напишем следеће...

Све је почело одавде, за све је он крив!
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201009/25410/znamo-seve.jpg

УА СТРАЈА!

Truleks, zaključujem da si mlađahan na sajtu na osnovu nekih rasprava o čitanosti/nečitanosti na sajtu + generalno na temama gdje se pominju definicije i promocija istih (i ostali sadržaj). to je karakteristično za početnike, ne mislim ništa loše, al mora proći određen vremenski period da bi počeo da te boli kurac za sve to. kod nekih traje kraće, kod nekih duže.

a što se tiče mojih postova, nisam ja kriva što sam žensko na forumu, čak ni ne promovišem to, ako oni žele da ih jebem jataganom u međicu, to je njihova stvar. ne znam sad da l' da mi imponuje ili ne, moraš još da porazmislim.

pa valjda ti je lakše da klikneš na profil i vidiš datum registracije?
Plus ovo mi je dupli, a prvi nalog mi je stariji godinu dana. Plus, bio sam na sajtu kao posmatrač godinu dana pre registracije i pravljenja tog prvog.
Ispade Boxer pametniji od tebe. A možda je i čak i viši, blam.

е, па и мени је ово други налог. ја сам овдје од 2007, ал нисам ништа писала.

Vidro ne budi jutarnja brateee

Ja sam čuo da je vidra zgodnija od severine, šteta što je jutarnja.

Teško da je zgodnija, viš' da meće maslac u kafu i jede pola torte u pauzi između ručka i užine.

bar ne prodajem šiptarima kuće.
elem, opustite se, ovo je internet, pobogu. idite na pivo, radite nešto korisno, biće i vama i drugima ljepše.