Prijava

Ironično je što ciljna publika Kursadžija pljuje po Kursadžijama. Kakva je ovo alternativna realnost?

Вендислава, лепо је што овим постером критикујеш саму себе. Интроспекција ти није јача страна, али са овим си га убола!

http://gifmesmile.com/data/published/03_2012/179bfbf98858f25d948b6c59ef213e09_pub.gif

Ovo što Granjka čini, rade i desetogodišnjci na igralištu kada se svađaju: "SVE ŠTO KAŽEŠ RUŽNO, TO SI TI; SVE ŠTO KAŽEŠ LEPO, TO SAM JA." Ugh.
Izgleda da dotični zaista nije prerastao kognitivni nivo pretpubertetlije. Što je žalosno. Nije ni čudo što je zaglavljen na nekakvom besperspektivnom poslu, jer za nešto više očigledno nije ni sposoban. Veoma patetičan život. Skoro da mi ga je žao. SKORO.

Вендислава, хвала на покушају анализе. Него, имаш ли ти посао? Мој мени доноси редовну плату сваког првог у месецу у износу од 43.000 динара. Плус превоз, плус 2 слободна дана у недељи и годишњи одмор од 22 дана. Перспектива тог посла је доживотна опуштенција на републичком фонду, највероватније и за моју децу. Кад се запослиш код приватника за 23.000, са 6 радних дана и без права на трудничко боловање, јави се да причаш о перспективи.
Патетично је понашати се као Венди, а мислити за себе да си образован и паметан. Но, за тебе је и то велики напредак. Одох да живим мој патетични живот бубрега у лоју, а ти жицкај ситне парице од тате и маме као мали Цига у Кнез Михајловој. Мени тебе није жао, сама си одабрала да будеш таква. Срећан ти 8. март!

Ironično je što ciljna publika Kursadžija pljuje po Kursadžijama. Kakva je ovo alternativna realnost?

Ironično je što te ta ciljna publika jebe pa te ne pokriva.

To si ti nešto izmaštao.

Sa tim blago uvećanim klitorisom?

Sa tim blago uvećanim klitorisom?

Nije ti smetalo dok smo se viđali.

Nije mi smetalo (pod pretpostavkom tog fiktivnog scenarija da smo se viđali). Zašto bi mi smetalo šta ti imaš ispod donjeg veša?! Ja sam liberalan i inkluzivan. Prihvatam te takvog kakav jesi.

Takođe, prihvatam da si idiot i to je okej. Ne možeš mnogo da učiniš da promeniš to. Nisi imao pravilne uslove za razvoj u kvalitetnu ličnost, a nemaš ih ni sad za dalju evoluciju. C'est la vie. Barem nisi usamljen. Siguran sam da si okružen gomilom drugih majmunolikih seljačina koje će da aplaudiraju na svaku tvoju "dosetku" validirajući tvoj nedostatak osećaja za širu kulturu u kojoj živiš i nekakav drugačiji pogled na svet. U to ime, povlačim se.

Al vas istrolovo Valsinarb90.

Вендислава, хвала на покушају анализе. Него, имаш ли ти посао? Мој мени доноси редовну плату сваког првог у месецу у износу од 43.000 динара. Плус превоз, плус 2 слободна дана у недељи и годишњи одмор од 22 дана. Перспектива тог посла је доживотна опуштенција на републичком фонду, највероватније и за моју децу. Кад се запослиш код приватника за 23.000, са 6 радних дана и без права на трудничко боловање, јави се да причаш о перспективи.

И ти мрзиш комунисте? Осмочасновни посао на државним јаслама, без одговорности, без могућности напретка и усавршавања, али јебига сигуран си до пензије, после ћеш вјероватно да се свађаш у ГСП са безобразном омладином и да носиш кући по тридесет примјерака новина 24 сата. Па ти живиш комуњарски сан!

Al vas istrolovo Valsinarb90.

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Браво Вендислава! Ако си му рекла!
http://i.imgur.com/u8awa.gif

Плус превоз, плус 2 слободна дана у недељи и годишњи одмор од 22 дана.

E, sad ili lažeš ovde, ili lažeš tamo negde, ne znam gde, pročitao sam da si napisao kako imaš 20 dana, i žalio si se da je to malo.

Мој мени доноси редовну плату сваког првог у месецу у износу од 43.000 динара. Плус превоз, плус 2 слободна дана у недељи и годишњи одмор од 22 дана. Перспектива тог посла је доживотна опуштенција на републичком фонду, највероватније и за моју децу. Кад се запослиш код приватника за 23.000, са 6 радних дана и без права на трудничко боловање, јави се да причаш о перспективи.

Па ти живиш комуњарски сан!

Ovaj, pa, tako izgleda na prvi pogled. Ali izgled često zavara. Na primer, komunisti su mrzeli svoj narod, a deklarativno voleli ljude iz naroda, a Granjka za razliku od njih deklarativno voli svoj narod, a mrzi ljude iz naroda. Tu je razlika drastična.

Јел Тесла отишао у Храм већ?

Замрзнута одлука до после избора, одлучено још прије пар дана.