Prijava

Pitaj ostale na sajtu. Pitaj i kako me je jedan lik prozivao pa sam platio jednog psihopatu sa sajta da ga nađe i iznabada ga pesnajama u glavu.

Ti si ili najneinteligentnija osoba koja na Internetu priznaje krivično delo ili si morbidno gojazni proćelavi luzer koji još uvek živi sa roditeljima i mašta da je neko veoma bitan.

Ovo drugo, samo nisam debeo. A mogu da budem neko ko će da te natera da pojedeš tastaturu onako iscela. Popreko.

Boxer, što me mrziš? Što si primitivan i agresivan?

branislava jebem ti sunce ali si dosadna

Jesam debeo ali nisam proćelav. I ne živim sa roditeljima jer su mi kupili stan, jebiga ima se može se. Za takve kao ti, koji ne smeju glasno ni da drkaju da ne probude babu koja spava na kauču, sam tata. Žene se lože na lovu a ne na pamet.

Ok. Drago mi je što si to podelio sa razredom.

De te mrzim si lud, nego rekoše da se brzo pališ pa ja ko velim da vidim jel istina. Jeste jebem ti sunce, ne valja ti to. Umrećeš u 35 godina na nervnoj bazi. Opušti se. Svako dobro tebi i tvojima.

Mogu da kupim zgradu u kojoj živiš sine zajedno sa tobom da radiš kao domar tu. Odoh da se malo vozim po gradu.

Idi gledaj Nacionalnu geografiju, Diskaveri ili tako neki kanal za luzere da smiriš živce.

Ljub.

Žene se naročito lože na supkutanu mast. To je specijalni afrodizijak.

Вендислава, лупаш глупости у Вендета стилу. Ја теби не бих предложио да се окупаш у киселини, јер без тебе овај свет не би био тако забаван. Такви као ти разбијају монотонију, забављају краља, чине зоолошки врт занимљивијим, јавном животу дају ону особу са којом увек можеш да се спрдаш. За тебе није ``корозивна киселина`` већ витрина и неки ријалити шоу. Надамо се да ћеш једног дана у јавном програму (који је иначе срање) заменити свог зен учитеља квазиинтелектуалног лупетања - Венди. Жив био и још много глупости лупетао, на радост свих.

Žene se naročito lože na subkutanu mast. To je specijalni afrodizijak.

Zhajk v2.0, sa malo apgrejdovanim mozgom.

Reko ti Granjka da si dvorska luda i animal.

Gle, postavio ovog matorog smarača, engleskog kursadžiju, i njegove ubertrule fore i sad misli da nas zajebao. Koji bot brate... Samo čekam kad će da okači Jovu Radovanovića.

đofri, jesi nadrkan i to stoji. Al da kažeš da je Kliz kursadžija, ne biva.

Al da kažeš da je Kliz kursadžija, ne biva.

Nije, ali da živi ovde bio bi.

EDIT: Kizo dođi na čet

Čudno je to kad se čovek koji sebe smatra ubertrolom ne može da prepozna trolovanje.
Koliko mrzim jebenu reč trolovanje.