Prijava

едит: е, скочко озбиљно сада, а јеси у спортском фазону да не удараш никога док лежи?

U fazonu sam da apsoultno izbjegavam da se bijem na ulici ikako.

U fazonu sam da apsoultno izbjegavam da se bijem na ulici ikako.

Zato je mene danas uveo u kafanu i malo našamarao, kaže da ne gleda svijet po ulici.

Pa nisam ni mislio da ides ulicom i gledas sa kime ces se pobiti...

pseto88
Pa nisam ni mislio da ides ulicom i gledas sa kime ces se pobiti...

Zavisi, posljednji put kada je izbila opšta tuča skakao sam po nekom liku al taj mi je psovao bližu fameliju, inače nisam taj tip uopće.

Tebe bih šutao, naravno, ipak je riječ o Granjki.

Zato je mene danas uveo u kafanu i malo našamarao, kaže da ne gleda svijet po ulici.

Sramota, na javnom mjestu, ne ide jbg.
Jel preživila tarantula? Šta vele ukućani?

Jest, evo je trčkara po ovoj kutiji, sestra nije mogla ni da je pogleda, stara onako iz daleka, baš kako mi treba, sad će paziti u sobu kada uđu.
Pisaću ti na pvt šta me zanima, sad neam vremena, moram ići, a prije sat vremena došao iz Doboja...

Ne umem da citiram sa telefona, elem: koga bi bre sutao siso mala, kaze se sutirao nemoj da mi menjas recnik matice srpske ovde i sada dodji vamo pa mi kazi "sutao"!

Pseto provokator.

:) kad i gde i sa kim?

:) kad i gde i sa kim?

Напасти архиву, али извући све запослене, није хумано да страдају. Питати: "Kоји је од вас заробљеника Грањка; јер ако се не јави Грањка, мртви сте сви!" Грањка иступа, моралан човек. Онда му рећи: "Грањка, ти ћеш да се бориш против Голијата." А тај голијат нек буде неки Земунац, мунзе ово оно, два триес. Ако Грањка победи, архива остаје читава и сви буду пуштени. Ако не, архива гори, сви ионако буду пуштени, али Грањка доживљава додатно кињење, типа неког обешчашћења, типа инсертовања празилука натраг у његов анус... Али прво да се утврди колико је дуго његов анус био без празилука, па онда наћи толико стар празилук, и инсертовати онда. Само, што старији празилук, то већи ризик за здравље... И дебљина новоинсертованог празилука...

Не нападајте архиву ако имате проблеме са Грањаком. Архива нема везе са катастром, јер она припада локалној самоуправи, а катастар републичким органима.
Не узимајте хостиџе, само тражите Грањку, сам ћу да дођем. Без крагујевке. И без кубуре. И без кратежа. Једино ћу донети печат, печатни восак и јемственик (црвено-плаво-бели канап) - када завршим са сељачином из Добановаца која се преселила у Мунзе и мисли да је конза - да га испечатирам, ударим му јемственик преко пичке и пошаљем га назад у вукојебину из које је и дошао. Извадићу му и јаблан из гузице, да Лимени може да тура у свој анус нешто друго осим празилука.

ПС. Лимени, захваљујући теби и твојим сексуалним перверзијама, више никада нећу гледати исто на Ивет и њен целер!!! Уништитељу добрих серија!

Čoveče! Na tebi je taj odgovoran zadatak da preobratiš seljačine u seljake! Na tebi, i na nama, učiteljima. Prosveta, prosvećivanje, napredak Srbije. Ajd nemoj da si stalijinista? A celer je samo metafora, to si shvatio?

Valdemar
Eo.

Oš se tuć?

Kolko karta od BG-a? Al nemoj, nisi u tom fazonu... Sad mi smešno... Ne zbog tebe, već zbog rečenice :)

DO SREMSKE MITROVICE JE TRIJES MARAKA!

Dalje ću vozom! Ete me u nedelju!

PREPELICE PREPELICE ŠARENIJE KRILA!

Evo meni se juče potukla dva druga u svlačionici, oba dvometraša ja od stosedamdeset i pet jedini između njih da rastavljam i ovaj me gurne i izvalim koljenom štok od vrata, sad ne mogu da pomjerim nogu. Oće se ko pobit?

Vi svi što bi da se bijete - marš u džunglu. Gradovi se smatraju mestima za ljude koji umeju jezikom da se sporazumeju, a ne batinama. U džungli ako neko nekog ubije, barem neće ostati gladan.

Vi svi što bi da se bijete - marš u džunglu. Gradovi se smatraju mestima za ljude koji umeju jezikom da se sporazumeju, a ne batinama. U džungli ako neko nekog ubije, barem neće ostati gladan.

AHAHAHAHAH NEMA MUDA HAHAHAHAHAHAHHA