Prijava

Što se tiče naslovne plan je da se ta lista odabrane i popularne sjedinji tako što će se na svakih npr sat vremena automatski odabrati jedna nova definicija (gledaće se preporuka moderatora (praktično će na taj način da se odabere), glasovi, broj komentara i sl).

Daj primat odabranima, turi padajuce menije, dobro je sto si vrno komentare...I ovo stvori, nekako mi cudno zvuci...Fala bogu da si sredio pretragu...
Nadao sam se vise onom fensi izgledu kako je bilo najavljeno...
Umoduj mene, odaberi mi definiciju,... i tako dalje ima tu jos dosta.

I sta je s onom pricom o drugacijem sistemu modovanja i sa ukidanjem kruna, medalja i ostalih nagrada za odabrane...?

to nije loše, ali je sat vremena malo u današnjim uslovima - barem 4 ili 6

Promenite ono za forum, kad se udje ea telefona da odmah idu aktivne teme, da ne moram svaki put da skrolam do njih preko podele foruma na podforume, svi ulaze a forum zbog poslednje aktivnih tema.

I sta je s onom pricom o drugacijem sistemu modovanja i sa ukidanjem kruna, medalja i ostalih nagrada za odabrane...?

Pa polako :)

Боље да се врати оно за дефиниције да пише горе ко и досад него ови падајући менији, не могу да их читам како кукају због оцењености.

Не виде се бројеви страница на телефону, Кајзене.

Pa nema mesta... Ali ok, kapiram da treba prva i poslednja da se ubace.

I sta je s onom pricom o drugacijem sistemu modovanja i sa ukidanjem kruna, medalja i ostalih nagrada za odabrane...?

Aj ne seri glavonja, ko ti je kriv što ne praviš postere i reakcije. Ne diraj tuđe dvorište, iš! Idi kukaj za odabranu! Našao ti nešto palamuditi sa 150 definicija. ha ha

Ovo što kaže ovaj bačje.

gledaće se preporuka moderatora (praktično će na taj način da se odabere), glasovi, broj komentara

Jebač će da poludi lololo

za nas ljenčuge, ovaj padajući meni je ubica.
a ima nas.

Pa nema mesta... Ali ok, kapiram da treba prva i poslednja da se ubace.

Прва па три тачке па претпоследња и последња. То би било лијепо.

Ма какви коментари јеботе, има да буде још горе и провидније намештање него сад јер коментара можеш да напишеш иљаду, а оцену само једну да даш.

Takođe, deluje mi ceo sajt "teži" za telefon. Što nema smisla s obzirom da je ova verzija vizualno obogaljena.

STVORI neka bude NAPRAVI
btw, nisi ništa ni radio. prodaješ muda pod bubrege.

Срање, нусми за нову верзију.

ДАЈ "ОК РАДИО" У КАВАНИ!!!!!

Ово поље ради до пола

http://i.imgur.com/zdcp01F.png

ubaci cinove umesto ovih gej kruna i pehara i ordenja i palceva....

kapetan prve klase Petar Pan Pezos da mi pise

ocu cvarke na ramenu

A klikanje na crtice je malo zaostalo, bolje da se padajući meni otvara samim prelaskom miša....
Slučajni izbor sadržaja je super.