Prijava

zbog picke su se ratovi vodili i bilo je mnogo vise od 200 i kusur dusa u kurcu.

Onda bi trebali tražiti krivca za nestanak avijona u nekoj dobroj pičoki.

zagledo se kapetan u dupe neke stjuardese i skroo avion

E, bilo ovo skoro na Diskaveriju. Od 200-tinjak putnika poginulo ok 20-30. Uspjeh.

Aha, a na ovoj plaži bili lekari na godišnjem :D Sreća u nesreći.

Kad je nesto Bajaga?!

Verujem
ne verujem
Verujem
ne verujem

ĐE JE ZAPELO?!?!?!?!?!?!?

Ја мислим да је завршио на Криму на тај авион, једини разлог ћему онолко цимање.

Koliko sam ja shvatila, najveći problem je to što proizvođače aviona jako boli to što celi svet vidi da nemaju dovoljno ozbiljnu tehnologiju za lociranje svojih aviona, a lažu da je imaju. Trenutno ne znaju ni približnu lokaciju u okviru par hiljada kilometara, a smešno je da ne znaš da li ti je avion pao kod npr. Pariza ili kod Ankare. :)

Имају добру технологију ал је не користе. лоло

Enemi, tis stručnjak, dela objasni da li je normalno da za pronalaženje modernog avijona u 21. veku koriste ovakve zastarele, 200+ godina matore tehnologije:
http://www.kurir-info.rs/bajesova-tehnika-kljuc-za-pronalazenje-nestalog-malezijskog-aviona-lezi-u-18-veku-clanak-1289821

Ja bih ovog novinara koji je napisao ovaj članak mučio k'o Malog Radojicu.

Enemi, tis stručnjak

Од када сам ја стручњак? лоло
Не знам, ја сам контао да су статистику прву применили па тек онда кренули да траже, али АВАЈ...!!!1

Mislio sam da si matematičar, moguće da sam te pomešao s nekim.

Јок, познајем материју површно ал нисам математичар. :Д

Čim si umeo da udariš obrazložen minus na sledeću moju definiciju (koju mi dušmani posle obrisaše), ekspert si:

Deljenje nulom
Lažu da nije definisano.

Ахахаха, е које си злопамтило!
Си сигуран да сам ти дао нусми? Нешто се не сећам шта се ту збивало све.

Posle si zažalio, tako da ti je oprošteno :D