Prijava

A evo i Dilana sa dominantnim komentarom , nije ti ovo tema za zajebanciju.

e cika bolj, slusaj me sad dobro sta imam da ti kazem....pun mi te je kurac vise, vec neko vreme te pratim po forumu kako se izdrkavas...veruj mi u stanju sam da te zgazim od batina zato bolje stani na vreme sa ovim proseravanjem jer cu dovesti sebe u situaciju da robijam zbog nekog malog hemoroida kao sto si ti...ako ti nesto nije jasno kretenu obrati mi se slobodno na pvt, rado cu posetiti tvoje selo da preorem i to malo asvaltiranih ulica sto imate.
Veruj mi, ovo ti dobronamerno pisem, prekini na vreme dok mi ne pukne film inace ces sam sebi psovati mater sto si ikad pokusavao da se pokacis sa pezosom glupi kretenu, a ja sam za tebe komadant.

i imale su 10 puta više pluseva nego minusa

16:6

Agilnom? Pa pojeli bi ga Zemunci u ćevapima za popodne...

Ouuuvaaaj, Agi, moj dobar drugar!

Agi, zduni koju s nogu pa nas pobanuj sve redno! Nego, što ne pije, da nije bolestan?

vratite mu defku
nije život jedna defka
ako će čoveku biti bolje, neka je

Nego, što ne pije, da nije bolestan?

Ma jok, zajeban je, a teško ga kontrolisati i onda je lakše da ne pije.

Podrška za čika Bolju! Nedopustivo je to što radi dotični mod.

Hahahahahahaha, a realno sam bio u tripu da je neki fićfirić!

Правда за Бољу!

Ajde Nole, možeš ti to...

Bolja je bob rokov dupli, pazite. Miriše (tj. dismr) na bob roka, ponaša se kao bob rok, troluje kao bob rok, znači...
EDIT: Čika bulja hahaha, e ovaj nadimak je obrnuo ono bure za motore.

HAHAHAHAH ČOKONDIK AAAAAAAAA

Zasto mi brisete defke koje su deset puta vise u plusu?
http://i.imgur.com/lo0p1rA.png

Ne mogu da verujem da agilni ne pije!

Čiko Boljo USRAĆE TE PEZOS OD BATINA JEBOTE! SAMO DA ZNAŠ DA JE PSZOS HRVAT PA PREMA TEBI IMA I NACIONALNE PRETENZIJE, A POŠTO SU SVI HRVATI PEDERI MOŽDA ĆE TE I JEBATI!

e cika bolj, slusaj me sad dobro sta imam da ti kazem....pun mi te je kurac vise, vec neko vreme te pratim po forumu kako se izdrkavas...veruj mi u stanju sam da te zgazim od batina zato bolje stani na vreme sa ovim proseravanjem jer cu dovesti sebe u situaciju da robijam zbog nekog malog hemoroida kao sto si ti...ako ti nesto nije jasno kretenu obrati mi se slobodno na pvt, rado cu posetiti tvoje selo da preorem i to malo asvaltiranih ulica sto imate.
Veruj mi, ovo ti dobronamerno pisem, prekini na vreme dok mi ne pukne film inace ces sam sebi psovati mater sto si ikad pokusavao da se pokacis sa pezosom glupi kretenu, a ja sam za tebe komadant.

Hahahahhahaha pičketino jedna mala , na čemu si ti?Ako imaš neki problem samo se javi da se negdje nađemo da ti prospem zube po podu.Toliko ti je strašan nik da se već tresem , ako možeš da se kurčiš u nedođiji ne možeš ovdje.Jebaću ti mater , samo reci gdje da se nađemo panju jedan.

Izvinjavam se zbog vrijeđanja , mali je poremećen u glavi.

Nemojte se tući... Razbiće te Pezos, ne priča on bezveze, luđi je više no što je jak.