Prijava

Није нико Агилном ништа пребацивао. Добро је што се организују такмичења, само мислим да она са ограниченим бројем мјеста буду много боља. Јбг, у сваком од нас проради инат, хоћемо сви да се такмичимо, бог дао таква смо нација, па онда очајнички чекамо да се отвори пријављивање не би ли се како што прије обезбједило мјесто. А онда кад си већ упао, трудиш се да што дуже опстанеш и дајеш свој максимум. Ако пак ниси међу срећницима, читаш шта такмичари пишу и жалиш што ниси на вријеме био ту да се пријавиш. Тако буде већа и читаност и бољи квалитет и читав сајт некако живне.

Овај систем такмичења који је данас примјењен није баш најбољи зато што свако може да учествује, аутори се не труде нешто претјерано, а онда логично и квалитет опада. Онај ко неће да учествује боли га она ствар да чита шта други пишу и онда то није то.

Агилном се не може ништа оспорити, лијепо од њега што је понудио такмичење, само смо сви некако навикли на онај први описани формат. Ето, од мене толико.

JOSIF па онда очајнички чекамо да се отвори пријављивање TATIC
JOSIF и жалиш што ниси на вријеме био ту да се пријавиш TATIC
Reci mi da si bio ironičan.

Овај систем такмичења који је данас примјењен није баш најбољи зато што свако може да учествује, аутори се не труде нешто претјерано, а онда логично и квалитет опада. Онај ко неће да учествује боли га она ствар да чита шта други пишу и онда то није то.

Upravo to. Neće ljudi da se trude dok ih ne staviš naspram neke veličine kakva sam ja. Onda oće da se pokažu ali ispuše obično jebi ga

kako sam samouvjeren. jaooooo jedva čekam da isprobam ove alfa mužjačke fore na slatkim devojčicama kad izađem za par dana iz kuće

Reci mi da si bio ironičan.

Добро, мало сам преувеличао наведено, али сваком прија да учествује на неком јаком такмичењу да упари перо са оним који су већ дуже времена на сајту и слично.

Добро, мало сам преувеличао наведено, али сваком прија да учествује на неком јаком такмичењу да упари перо са оним који су већ дуже времена на сајту и слично.

Šta ima meni da prija da "uparujem perje" sa tima koji su ođe duže od mene kad mi nijesu ni do nivoa palca u maksimalnoj abudkciji, da ne kažem do kurca.
Smiješno je govoriti o tome. Mitketuj se

To je to od defki. Hvala učesnicima.

Jesam li pobedio?

Moja defka je bila toliko dobra da su stizali brojni lajkovi sa fejsa. Da vukajlija ne bi pala morali su da je izbrisu. :(

Спортски Дух

Драган Манце који се, попут Мајкл Џексона у Саут Парку истриповао да је жив. И дан данас трчкара зеленим тереном у Хумској и дрка се на саиграче јер му не дају лопту.

Једина особа која из непознатих разлога може да га већ годинама види је Миша Тумбас.

Uskoro će glasanje.

Glasanje je otvoreno!

http://vukajlija.com/forum/teme/60803-tematsko-takmicenje-1-otvoreno-glasanje-pravila-u-1-postu#post_2731383

Od ovog posta, pa do zaključivanja glasanja večeras u 20h, probajte da se suzdržite od spema.

Који сте ви болесници уствари јебало вас и такмичење и све.

едит: односило се на теорије завере и пичке материне, не може ни једно такмичење да проље а да неко није огорчен тиме што није препозната његова генијалност у писању. Мурш.

Дућасу честитам и мој глас на основу тога иде њему нећу да размишљам даље.

Дакле: Дућас