Prijava

^
чаби жена скриглом јесте чрули голден

Odma da kažem da mi je pivo omiljeno piće, i da sam danas popio samo dva.
Međutim, još ima vremena pošto je utakmica za pola sata.

ja sam šin'o tri komada i još dva imam, obzirom da mi osim tasta, tašte i majke verovatno neće doći niko u goste ostaju mi ta dva piva za intimno druženje

Najviše piva piju Srbi, najviše rakije piju Crnogorci.

Kakav bi ja bio Crnogorac da nas ne ugradim u postu...

ја сам пио пиво док сам живео у србији. онда сам сконтао да је то пиће за нижу класу и почео да пијем вина искључиво

Ja ne volim vino nešto, a familija mi ima oko 2 hektara vinograda

@Išmih Je l' još živa onda pivarica na železničkoj u Beogradu ?

Hajd' ne lupaj, otkud tebi višak testosterona? :)

you would be surprised :D

ја сам пио пиво док сам живео у србији. онда сам сконтао да је то пиће за нижу класу и почео да пијем вина искључиво

eo i mirjana, otišla u beč prije mjesec dana, okorjeli pivopija, ka'e da se prešaltala na vino jer je flaša 2 evra, a pivo skupo.
tako da, ne seruckaj :D

to on širi priču za masu, nemoj ga ofirati, ostavi čoveku gastarbajtersko dostojanstvo :)

Ja isto volem pivo, najslađe je kad ideš s posla i zvekneš jedno ladno ispred prodavnice u ladovini.

Ракија је боља.

A najbolje pivo koje sam pio u životu je točeno Pilsner Urquell.
http://www.bruguru.com/pilsnerurquellmug.gif

ja sam se sad napila od jednog tamnog, doduše nisam niš jela, tako da...bolje da ćutim :D

Иначе, Видра пије пиво са искључиво 2 сламчице у чаши од пола литра, по обичају тамно. Нисам са Вукајлије једини свједок тог скрнављења.

За пиво најважније (по мени) да је 'ладно, да клизне у стомак ко маче низ олук. Нисам расиста да фаворизујем пиво, важно је да га има. Жив'ли!

Ракија је боља.

амин на ово

Nije toliko važno šta piješ, važnije je kakvog je kvaliteta (sad sam ja kao mudar...) A i svako piće najbolje nekako legne u svoje vreme, doba dana, nedelje, godine.

Meni pivo najbolje legne posle neke duže bolesti kad je jelte apstinencija od te tekućine. Posle 10 dana pod temperaturom, prvo pivo sa ortacima leči dušu ko grljenje pandi ili 10 kučića što kaže ollanik :)

Iz ovoga bi volio da popijem ali tamno, jes pivo ka pivo al estetika jebiga.

http://i.imgur.com/FpGkK9j.jpg