Prijava

Život će jednog od nas dvojice žestoko demantovati. Ja ću ti se obratiti javnim izvinjenjem na mom profilu ako taj neko budem ja. Prihvataš li da uradiš isto?

Evo prihvatam i ja šta oš da napišem za 2-3 godine kad vučića budu terali usranom motkom (naravno bezuspešno evrgavanje sa vlasti očekujem 2024)
Pod uslovom naravno ako sajt i dalje bude postojao :)

Vučić počasni stanovnik Leposavića
http://www.kurir-info.rs/vucic-pocasni-gradanin-leposavica-clanak-1248927

u to ime

LEPOSAVIĆ MENJA IME U PIČKOUSTIĆ

Šarićev Mladenovac

Zajebi ti to, Joca Amsterdam je iz Mladenovca (dobro, de, iz jednog sela pored). Ne može Šarićev Mladenovac, može Amsterdamov Mladenovac ili Mladi Amsterdam (New Amsterdam, to mi zvuči poznato), Jocićevac, Amstenovac...

Mladi Amsterdam

to e to

Да се Александровцу Жупском име промени у Александровац Вучки и мирна Бачка. Хе хе

Ima u okolini Obrenovca jedno romsko selo Vukićevica. Samo neka promene jedno slovo, da bude Vučićevica, garant ima još iljadu i po glasova kad budu lokalni izbori. I da im uvede vodovod i kanalizaciju, pocrkaše pijući iz bunara vodu zagađenu septičkim jamama.

ajde bre, ovde mi neki ispemovali temu..te svafjaju se, pricaju o apsolutnoj vecini, o pravima ministara i eskima, o buducim koracima vlade koja jos nije ni formirana, pa o saricu..

NIJE TO TEMA!!!!

tema je da nadjemo grad, selo, varosicu, zaseok, trg, poljanu jebenu, nesto, neki deo drage nam otadzbine i da mu damo ime po prezimenu.

to je tema i nemojte se zajebavati jer ce nas se deca stideti. Srbija je vecna dok su joj deca verna, ej bre.

ako je mogao jedan Vesic, za koga se pricalo a ja ga video, jerbo sam bio s njim, daklem pricalo se da je sa kalasnjikovima usao u trgovinski sud, tamo 6-tog, 7-mog, osmog, tj. posle petog oktobra i jedan Knezevic, koji je kao istaknuti clani DS-a imao pravo da raspolaze sa vise od pola milje evra stranackih para, i ako je mogao sta ti ja znam sve ko ne da shvati mesijansku ulogu mladog Ace, i prikloni mu se, njemu i ideji nebeske srbije na vodi, zasto se vi trudite da je osporite?

vi koji ste do juce glasali samo za presednika odeljenske zajednice?

nemojte se ljudi zajebavati, ozbiljan posao i ozbiljna vremena su ispred nas...

ma prozivaju me deca javio, a ja lepo dao konstruktivan predlog koji može odmah da se usvoji...

A da se Jajce nazove Vučićevo Jajce? (Mag sam humora, znam :)

jajce je pripalo federaciji, ostalo je u srpskoj

Nije da ne postoji već Vučitrn.....

kompromisno rešenje, koje obuhvata i Malog i Vučiča
Mali Vučićev Lug

Најбоље Ћуприја, никоме неће недостајати

Titova Mitrovica (Kosovo i Metohija)
Titova Korenica (Hrvatska)
Titov Veles (Makedonija)
Titovo Velenje (Slovenija)
Titov Vrbas (Vojvodina)
Titov Drvar (BiH)
Titograd (Crna Gora)
Titovo Uzice (Srbija)

Tito, a Jajce?
Pa Jajce, kako drugačije.

Jel mislite da se dragan j. Vučićević slucajno tako preziva. Ne bih rekao.

Mali Idjos, na primer, zasto bi se oin zvao Idjos?

sta uopste znaci Idjos? to neka sprdacina na Dodjose?...ne trebate nam, koji ste kurac dosli, nego ajte vi idite? jel to pisac teo da kaze?

e pa ne moze!!! NE MOZE BRE!

ima da se zove Mali Acin! ili mali Seseljev.

takođe i za Gornji Milanovac
nek gosn Milan dudla

šta je on uradio za serpstvo
koga je on iz smeta izvuko?

zar nije lepše

Ćao, ja sam Sanja, iz Gornje Usnice

i Zarkovo...ko je bre taj Zarko, ako nisam ja?

a nisam ja, dakle nije neko mudo...

ima da se zove Acino. Vreme je. I tacka.

i crnogorci da se sete vere prađedovske

ko je jebana gorica
pa pod goricom
pod mojovićkom? ma ajte molim vas

no da bude
PODACOM (oni da misle na brata, a mi na najvećeg sina naših šiptarskih narodnosti)

Proglasiti jagodinu u vučićevo i tako potvrditi pobedu u jagodini
http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/n4fd07aa83ff7e.jpg