Prijava

Muka mi je kad vidim kako izokola tu se smeškaš i bla bla bla i provlačiš jebenu ozbiljnost (a la vučić) kroz teme o njima.
Daj bre, nemoj biti jebeni gestapo. Jebo te stranka. Ljudima je do zajebancija.
Koga boli kurac za političku korektnost i ostala govna.
Ranije ti čovek nije mogao videti ceo jedan post u zadnje dve strane teme na forumu a sada čim izbije prva tema o vučiću, politici i izborima: Bruce - malopre.
Malko si providan.

I da!
Tako je! Nemoj dozvoliti da neko pljune vučića samostalno nego pridodaj to pa sahrani uvredu nekim sebi svojstvenim celofanom i finim rečima. Popljuj mene što sam ga pljuno, reci kako mi neko drma lonac i kako te proganjam po temama.

Ok, kapiram da si euforičan što ti je stranka pobedila al počinješ da gušiš.
Da ne pričam o smaranju sa tim konstantnim ponavljanjem izjavama kako "nisi stranački funkcioner bla bla bla bla". Znam da bi hteo da budeš, znamo obojica. Ne ponašaj se kao da se teme zovu "Pitajte o vučiću i sns-u = Odgovara Bruce"

Javne teme u kojima sam učestvovao:

- Podrška donu Darku Šariću! Uz tebe smo legendo!

Scouser, malopre
- Pokretanje peticije da Aleksinac ili neki drug grad promeni ime u Vucicevo

Prolećni, pre 5 minuta
- TEMATSKO TAKMIČENJE #1 - OTVORENO GLASANJE (POGLEDAJTE EDIT 1. POSTA I PRAVILA)

- Truleks Krpa, pre 15 minuta
Rezultati izbora 2014

Clannad, pre 34 minuta
- Разноразно питање

Др Јанковић, pre sat vremena

DVE (brojem: 2) političke teme na kojima sam učestvovao. Ni jedan poster ni reakciju nisam obrisao osim ako je u minusu. Ni jednog trenutka nisam jurio bilo koga po temama zato što pljuje Vučića. Da hoću funkciju imao bih je, ne sekiraj se mnogo. Kontam da ti ovde moram reći da prestaneš da me juriš po temama, zaista me zabole kurac za to što si ti opterećen Vučićem i mojim priznanjem da sam član SNS.

mojim priznanjem da sam član SNS.

kako je prizno, brus nam je svedok saradnik!

Od cele dve - u dve aktivan.
Jebemi se za vučića jer je govno. Al nije poenta moje priče o tome.
Poenta je što si dežuran na tim temama političkim i ko god krene nešto loše o vladajućoj garnituri ti ga onako perfidno i sitnim koracima pokušavaš nazvati idiotom.
Da ne pričam o trvrdnjama "trolovanje" i ostalo.
Do sada sam verovao da svako ima pravo na mišljenje. Do sada...
Samo ti mene prozovi kako te pratim po temama, zaleči bol u srcu zbog nanetih uvreda na račun tvoje političke opcije.

Uzgred, to što si zadnje napisao nema apsolutno nikakve veze sa mojim postom i ne moraš mi dokazivati, osim ako i sam ne sumnjaš u istinitost svojih reči.
Kako god, dovućeš me do bana, to znam.
Bolje da batalim dalju raspravu. Ispašće kako te pratim i kako sam opterećen tvojim članstvom, na sajtu na kojem je 70% do tada aktivnih članova bilo neaktivno ceo dan na dan izbora što je, duboko verujem, bilo opravdano jer se zna da su sigurno iskoristili ceo dan za korisne stvari a ne za čuvanje glasačkih mesta sa stranačkom knjižicom u džepu.
Kao što napisah, obiđi.

Бруце ево само да изјавим за дневник кад се већ потегла та тема, ја немам ништа против СНС и ево желим им сву срећу да се истовремено обогате и успут направе нешто од ове земље. Имају први предуслов за то - апсолутну већину у скупштини. Сложићеш се да овакву већину давно, давно нико није имао. Нек раде шта им је воља наредних (колико ће сад бити на власти бај д веј?) али ће на крају морати да положе рачуне, ако засеру желим им да прођу горе него Чаушеску и цо.

Poenta je što si dežuran na tim temama političkim i ko god krene nešto loše o vladajućoj garnituri ti ga onako perfidno i sitnim koracima pokušavaš nazvati idiotom.

Opet, s tobom na tim temama nisam komunicirao. Vodio sam razgovor sa ljudima suprotnog mišljenja i nikog nisam nazvao idiotom niti pokušao da ga napravim idiotom. Jedino sam Thilmu odgovorio u postu da mi se čini da troluje i vidim da te je to baš zabolelo. Ti si samo izronio posle dva dana da me uvrediš, a to nikom drugom nije palo na pamet bez obzira na razmenjene reči. Interesantno, opet nakon Thilmovog komentara. A zanimljivo je i to što samo meni ne daš za pravo da nešto kažem. Koja je to tvoja politička opcija kad ti toliko smeta SNS?

Па ниси ми само рекао да тролујем, ја сам изнео неки мој став, који се поклапа са ставом већине, а ти си написао "и да тролујеш не би написао такву глупост".

После си изнео неке ставове које само острашћен човек може да изнесе, а још мање да верује у то.

Ah, znači ipak me zato napada.

pogledaj šta si napisao, a šta sam ti ja odgovorio, podseti se:

http://vukajlija.com/forum/teme/60770-rezultati-izbora-2014?strana=25#post_2732560

Прочитао сам ја шта си написао, и могу ти рећи да је то све контрадикторно и бесмислено. Нисам хтео да ти одговарам на пост, јер нема везе са реалношћу, браниш своје и то је ок. Али немој да нам вређаш здрав разум и стално потенцираш на томе.

Apsolutna većina je u Skupštini, koga boli kurac ko sedi u ministarskim foteljama kad ionako ne sme ni da šukne? Šta, kao sad si mudo jer te Vučić stavio u Vladu? Jesi kurac, ima da glasaš kako ti kažemo i da se osmehuješ na TV.

Па Вучић има апсолутну већину, не треба нико други да гласа, капираш, не треба му нико!?

Poenta formiranja zajedničke Vlade jeste mogućnost da se prestane sa svađom i zađevicama. Nije problem progurati bilo koji zakon kad imaš apsolutnu većinu, problem je da to uradiš sa što manje trvenja i rasprave jer govnari jedu i piju na račun naroda, a onda izađu za govornicu i kenjaju bez kraja i konca.

Е видиш, није то поента формирања заједничке владе, поента формираа заједничке владе је да демагог Вучић нађе алиби за понор који нас чека, човек није ништа урадио а до сад кривио друге, како ће сад сам у владу, кога да криви? То је поента формирања заједничке владе.

Други ео твога поста, неће тврење и расправу, па њега нико не спречава да у владу позове стручњаке из других странака, као и ванстраначке личности, без да улази у коалицију, мислиш да би неко одбио? Наравно да не би, али то пичкоустом демагогу не иде у прилог.

Doduše, ima nešto i u činjenici da neki od tih zaista jesu dobri političari, samo im je bilo potrebno oduzeti stvarnu vlast da bi konačno počeli da rade nešto za narod.

Е видиш, није то поента формирања заједничке владе, поента формираа заједничке владе је да демагог Вучић нађе алиби за понор који нас чека, човек није ништа урадио а до сад кривио друге, како ће сад сам у владу, кога да криви? То је поента формирања заједничке владе.

Život će jednog od nas dvojice žestoko demantovati. Ja ću ti se obratiti javnim izvinjenjem na mom profilu ako taj neko budem ja. Prihvataš li da uradiš isto?

Nije problem progurati bilo koji zakon kad imaš apsolutnu većinu, problem je da to uradiš sa što manje trvenja i rasprave jer govnari jedu i piju na račun naroda, a onda izađu za govornicu i kenjaju bez kraja i konca.

Ne verujem u dobre namere svakog pojedinog člana SNS, ali vidim kako se i šta se radi na zbirnom nivou i imam puno poverenje da će stvari da se pokrenu.

Каo што су до сада "прогурали" и "покренули" оно због чега је Радуловић дао оставку:
"1. Регулаторна реформа - стварање повољнијег привредног амбијента – измене Закона о стечају, Закона о приватизацији, Закона о раду и Закона о планирању и изградњи

2. Смањење намета на рад – као кључна мера подстицања привреде и главна претпоставка за борбу против сиве економије, запошљавања на црно и црног тржишта

3. Завршетак деценијског реструктурирања 153 предузећа у реструктурирању које по студији Светске банке коштају државу преко 750 милиона долара годишње

4. Увођење реда у јавни сектор, посебно јавна предузећа, корпоративно управљање, смањење државног учешћа у привреди, ослањање на приватни сектор, здрава држава

5. Сређивање банкарског сектора који је оптерећен последицама катастрофално спроведене приватизације, неодговорношћу нових власника-менаџера, као и самих банака, што је све довело до високог нивоа НПЛ-а и високих каматних стопа кредита за привреду

...Ниједна од ових реформи није спроведена....Главни кочничар свих реформи је био и остао кабинет Првог потпредседника..."
(ово је био део образложења оставке у најважнијем)
И како ће их гласачи казнити ако не буду радили како треба, када је јасно како су се до сада апсолутисти у Срба једино могли сменити, а из теме о изборима смо закључили како се добијају избори...Ево, ја немам појма. Али дозволимо да прво прогуравају законе који су њима милији.

Fajt fajt fajt fajt!!!!
Malo je što su se šibali Vladelimar i Kopljanik, sad i Ubrus sa Mirisnom svežinom dudinja da se šiba! Ajmo kladionice, kvote da sračunamo!

Koi vam je kurac, ja sam glasao za PARTIJU ZA DEMOKRATSKO DELOVANJE - RIZA HALIMI. JEDINI U SVOM SELU GLASAO ZA NJIH, 1 GLAS IMALI OĐE! I ŠTA?
Dali mi duks crven sa crnim dvoglavim orlom, znaš kako mi čuči sa jašom plave boje sa žutom teritorijom i zvezdicama! jesam kurac

'Oću kurac da se šibam, idem i ja da tražim funkciju i zabole me da se raspravljam. Neću više postovati na političkim temama da ne vređam ljude.

Život će jednog od nas dvojice žestoko demantovati. Ja ću ti se obratiti javnim izvinjenjem na mom profilu ako taj neko budem ja. Prihvataš li da uradiš isto?

Прихватам. А веруј ми, нећу заборавити овај пост.

Pu! POZERIIIIII!!!!!

Pravda za Darka!!!!!!!!!!!!!!

Thilmo
Да заварамо Курир.
Пишите о Шарићу и какав је краљ био.

Saljevač strava
Darko je bio mrga od čoeka

Не бре курац говно један град... СВИ градови да добију ВУЧИЋЕВО ко ономад Титово. Нема више Јајца у нашем саставу тако да то није проблем. Дакле Вучићев Београд, Вучићев Нови Сад, Вучићев Ниш итд, капирате патерн, јес? Ноу?

evo mu kurac
sve nek se zove po šariću, džabe ga apsio
PRC

Šarićev Mladenovac, Darkova Požega...
Vučićev kurčić