Prijava

jebote evo sad ce 24 sata kako trazim modrica i nece izgleda svet nijednog bosanca, grb i grka za nj

polako gazi to je šesto iljada ljudi lololo

ENGLEZ NAPRAVI ALBUM
ENGLEZ NAPRAVI SLIČICE
EEEENGLEZ NAPRAVI SISTEM ZA MENJAŽU

a kod nas? SEDAMDES ILJADA LJUDI NA JEDNOG MODRIĆA

lolo

A sto je najgore, nije da mi je preko potreban, al eto kao cisto da popunim bar jednu repku celu..

Ima li neko one intro slicice? Fale mi maskota i jos jedna

meni fale kranjčar i strinić, ne mogu ih naći pa da ga jebem

a suđeno mi je da popunim prvo hrvate, ne zajebavaju me ortaci džabe da sam ustaša lololo

e, mrzi me da čitam cijelu temu.
registrovah se da popunjavam ovaj onlajn, koliko free kesica se dobija dnevno?
i, ako kupim pravu kesicu, je l' ima neka fora na poleđini il tako nešto da te sličice dospiju i u ovaj onlajn album?

meščini tri dnevno. plus još jedna dnevno ako pogodiš 50% ili više pitanja na kvizu. i dobija se neki kod na pravoj kesici, ali gledaj da ga ne ostavljaš na temi jer može samo jednom da se iskoristi a narod krade lololo

Dobijaš 3 kesice dnevno, maksimalno možeš da otvoriš 5 u jednom danu, ako kupiš pravu kesicu, na poleđinama pojedinih sličica (grbovi i još neke sjajne) se nalazi kod koji služi za dobijanje jedne kesice u onlajn albumu. Isto tako postoje i Free multi-usage kodovi, evo ti za početak :)

FREE-FIFA-STICKERS
IGOT-IGOT-NEED
FIFA-PANINI-PACK
COCACOLA
WORLDSCUP
FREE-PACK-2014
OPEN-HAPPINESS
COKE-REWARDS

To je to u najkraćim crtama :)

Dobijaš 3 dnevno, ako odradiš neki kviz dobiješ četri, a imaš par kodova koji su multiusage, i njih mozes odma sad da iskoristis, ima ih po internetima

a sto se tice tih iz kesica, dobijas ih ako nadjes ja mislim na poledjini ponekih slicica

+koka kola dnevno izbaci po jedan kod koji svi mogu diskoriste i dobiju još jednu kesicu

Znaci ovako. dobijes 3 kesice dnevno
i imas kviz za jos jednu
i imas ove besplatne kodove za jos jednu
i to je maksimalnih pet

p.s. vidim svi se ponavljaju pa reko da se prikljucim jer ponavljanje je majka mudrosti

kako je zarazno, jebote

p. s. hvaaaaaaaaaaaala

daj ne zajebavajte da popunjavate album ali ONLAJN PREKO NETA?
hah.

Њидро, да си ме прихватила на фб послао бих ти кодове, имам педесетак ололо

ti si mene obrisao, hasta luego, muchacho :D

Пошаљите ми у инбокс ко хоће кодове, имам тачно 42, скупљам их а не користим, сморило ме ово после три дана.