Prijava

Какав искусни преварант овај Брус лололо

Скини мп3 снимак грмљавине и набави биг ес звучнике од иљаду вати, пусти снимак и чекај да комшија ишчупа рутер и телефон и све електричне уређаје из утичнице. Тако ће га рестартовати.

Matere mi, ovo je Brus sve već prošao. Pogle kako iskusno sve zna :)

Какав искусни преварант овај Брус лололо

Ne pitaj, učio sam marketing kod najvećih :)

ааааахахахахаха, Бач победио, шта је њему пало на памет лоло

hahahahaha pobjeda!

Не слушај ове распале милогорце, само хоће да те сјебу

E da tražio rješenja na netu i nema ti kod stranaca da kradu net. Kukaju da imaju ovo X ali kurca, sve je sa njihovim ruterom, niko ne krade. Nema ponude za krađu.
OMG cant connect to my router

mater im nesposobnu

Naravno imaju svest i slušaju božiju zapovest "Ne kradi"!A ne ko vi samo gledate šta da ukradete!

брате толико си се качио, истрошио си им мб

Evo rješenja

a. Click Start and select Control Panel.

b. Open Network and Sharing Center.

c. Click Manage Wireless Networks.

d. Remove all wireless network listed in this list.

e. Restart computer and reconnect to your wireless network.

Skraćeno, potrebno je izbrisati snimljene mreže. Nema potrebe sa mučenjem komšije i restartovanjem rutera.

Eto, ako neko treba da ukloni prokleto X, ovo samo treba da uradi i eto mreže.
http://1.bp.blogspot.com/-1n40Eqi8YQA/UHjePyBJhLI/AAAAAAAABFU/9YsRC7_92HQ/s640/nerd-celebrate.gif

E a sad, odoh na kafu :)

ispadne da neki nikada nisu skinuli film sa neta.ipak je kradja...

To ti je neko sranje sa pijace od 10 e. Sve mreye otkljucava. Lici na USB sa antenom.

A ne ko vi samo gledate šta da ukradete!

Jebeš robu ako nije kradena :)

Pih, procitah naziv teme i ponadah se da se rasni nagutao presnog krompira i konacno umire, kad ono kurac :(

To ti je neko sranje sa pijace od 10 e. Sve mreye otkljucava. Lici na USB sa antenom.

шта лупеташ, какво откључавање, то само појачава сигнал мрежа које су ти у околини

шта лупеташ, какво откључавање, то само појачава сигнал мрежа које су ти у околини

Meni cigani sa pijace rekli da otkljucava.

Kad veruješ ciganima sa pijace lololo

Kome ces verovati ako neces svojima?