Prijava

jeste bio GIF, al je kazan namestio da ne smeta ni na cetu ni na forumu, ne ispada iz kockica, nikome stetu ne pravi

dakle, ko i sto?

nadam se da nije neko demonstriranje sile, ne volim ratove

Eh, avatar, sajt otišao po kurcu a tebe to interesuje.

Meśa

Eh, avatar, sajt otišao po kurcu a tebe to interesuje.

krenimo od malih stvari, sto kazu "riba smrdi od glave"...dakle krenimo od malih stvari kao sto je riba

Generalno je dogovor bio da skidamo, da ne bi došlo do sranja ako svi postavimo gifove. Sad reče Kaizen na mod forumu da ipak probamo kako će ići, pa turite gifove nazad svi, niko neće dirati.

Zapravo, sad shvatih da bi anim gif bi bio dobra nagrada za orden. Tako ćemo. Dotle nek bude kao što je agilni napisao.

To sam hteo da čujem. Ima dosta propusta oko nagrada, značka je jednako adblok a kruna jednako pvt tebi.

na kraju uvedi da je kruna potrebna za pisanje komentara

kruna jednako pvt tebi

Realno.
Kruna nema nikakvu ulogu.

A ladno mu ja tražio da mi promeni naziv na duplaku i neće. Nisam zaslužio ha ha

nek kruna bude potrebna za ocenjivanje defki

neka kruna bude za ulogovanje

Оно што знам, то је поуздано, дакл

To sam hteo da čujem. Ima dosta propusta oko nagrada, značka je jednako adblok a kruna jednako pvt tebi.

Stavi da se sa krunom može editovati prethodni sadržaj opet ali da mora nekako to moderator da odobri (ono fazon kao što čekaš na reakcije par minuta da se aplouduju) a prebaci mijenje nadimka na jednom 15 odabranih ali da može fazon jednom u 2 mjeseca najviše ili da svaki put kad dobiješ novo priznanje npr. sa palca pređeš na ono govno što daje ad blok da dobiješ jednokratnu promjenu.
Značka može da se izvede da imaš neki link ka defkama/posterima/reakcijama člana ispod ove sličice od glavatara. Fazon npr. da mi ispod glavatara na forumu stoje tri male kućice i kad se neko oduševi kako carske postove pišem na forumu sa pazla dođe i lajkuje me i napiše u komentarima "brate koi si ti car evo ti plus"

http://i.imgur.com/sKMjo0B.png

Nešto ovako samo vizuelno mnogo bolje. Onako kako samo ti to umiješ majstoreeee!!!1

PS: Volim te i ako ti kad što treba samo mi se javi :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PPS: Ili možda da se napravi da sa značkom imaš spisak ljudi na četu to bi nam došlo vrhunski ali ozbiljno jer smo stalno na meti majstora stelt tehnologije iz redova komunalne sekte

EDIT: komentatorske*

Koji ce kurac gifovi na avataru. To je tako gej.

nadji neki koji odgovara tvojem senzibilitetu, rasni.

Paninaro juce mi nestalo neta pa nisam napravio onaj pvt.

nema veze, veceras.