Prijava

ljuuudi, ja mislim da treba neka proslava da se odigra na sajtu ili tako nesto, da pijemo šampanjac da se zezamo vi ste tako super a ja volim...kada mi je lepo

Pa,za nas nolajfere-meni se ovaj DunCarin predlog čini k'o za 10 :)

http://vukajlija.com/ma-vece-k-o-svako-drugo/251324 lejmer sam sto se reklamiram, znam, ali defka bas za ovu sljapavicu.

Na tri mesta u isto vreme. Živeo Teleport!

isto ko i za svaki izlazak...

Де сви... у курац. Нека рупа. Као да могу да бирам. Серем им се у нову годину. Једва чекам 5.

Нема пирана овде па немам де да скочим. Мислим да ћу провеси у подземљу за оргуљама, лицем пола спаљеним, и грохотно ћу се смејати док будем делио минусе и хејт коментаре.

DECEK NOVE 2011. U VASEM KREVETU! all inclusive, jastuk, jorgan, caj/bela kafa PO IZBORU! Stage 1: citanje vaseg omiljenog casopisa! Stage 2: instant kuntanje!!** LEPSI PRIMERCI PRIPADNIKA ZENSKOG POLA POZVANI DA SE PRIDRUZE MOM DOCEKU! rezervacije na broj 063/7300itakodalje... Visoko sedenje 5 soma, 69- po dogovoru!!

U KURCU!

Bilo bi super u jednom klubu, ali niko nema da pljune 1600 kinti.

Tako da, svi ćemo da se jebemo po ovoj hladnoći negde po gradu...

Мислим да ћу провеси у подземљу за оргуљама, лицем пола спаљеним, и грохотно ћу се смејати док будем делио минусе и хејт коментаре.

Ha ha haha hahaahaa! Evo ruke!

EDIT: Ja ne znam 'de ću, ali gde god da odem imaću oko 'iljadu kinti (dosta).

sa ženom u kafani kod ortaka.

mada bih pre išao nekud bez nje...bilo de...

Lep provod u Amsterdamu želim!

Ja ću budem sa ekipom, dekadentno glabanje, malo svega ispod šanka, vatromet, demonstracije, spavanje u metrou...

EDIT: buxno, dojdi kod nas!

oće biti neki doček na Vukejljija.com?

Ja ću biti kod kuće u svom toplom domu i sa ženom proslaviti Novu Godinu. Nisam lud da se jebavamo po gradu na -1. Ovako mi nekako lepše i romantičnije. ;)

Duncara, prošlih godina je bilo ljudi tu za Novu godinu, u dvanajs uveče su se ljubili, čestitali jedni drugima i lupali svima pluseve. Ja da ne radim za Novu, najvjerovatnije bi' bio ođe.

КЦК-Културни центар Крушевац

а после у Палермо :)