Prijava

Udario bih mu atest dobrog čoeka

ima jedan atest što bi ti mogao komotno da mi udariš, samo da smo u istoj državi :)

Dostavio bih moderatorima spisak mojih definicija i postera koji nisu odabrani a zaslužuju da budu.

Plin za auto? Prikolica?

Dao bi mu zlatnu ribicu pa neka mu ona ispunjava šta oće...

smarao bih po forumu na svakoj temi gde su nekakvi predlozi za poboljšanje sajta, filozofirao na temama o svemirima i naukama, debatovao o religijama, komentarisao svaku odabranu definiciju, kukumavčio na odabranim posterima, hejtovao random moderatore da dodatno skrenem pažnju nadajući se da neko kaže daj onom pajseru nešto na naslov da oladi malko...

hehe...

SUCKERS!!!

Kupio bih mu licidarsko srce, modu nekom.

smarao bih po forumu na svakoj temi gde su nekakvi predlozi za poboljšanje sajta, filozofirao na temama o svemirima i naukama, debatovao o religijama, komentarisao svaku odabranu definiciju, kukumavčio na odabranim posterima, hejtovao random moderatore da dodatno skrenem pažnju nadajući se da neko kaže daj onom pajseru nešto na naslov da oladi malko...

hehe...

SUCKERS!!!

he, he... i pristup groblju.

kazane ukini pvt, da umru kukači haahah

bilo bi kul da moderatori otvore temu i kače kakvi su im sve molebani stizali. Ne mora da stoji ime autora, samo poruka.
Da vidimo do kojih se dubina može ići slobodnim stilom ronjenja. (ja sam slao keltu na početku karijere molbu da mi skine hejt od četri minusa, hahahaha)

Reklamirao se na balkonu.

Da vidimo do kojih se dubina može ići slobodnim stilom ronjenja.

Pa nema toga pab tako mnogo, a i kad ima više je tužno nego smešno. Tipa: zašto ste mi obrisali to-i-to kad sam ja proveo sate i sate smišljajući foru. A ja mu obrisao defku jer je barem deset puta već definisana ovde. Nije to za širenje, 90% tih ljudi su posle postali mnogo dobri autori u više domena, samo kad su se snašli malo.

Mene je jedan slenger molio, da mu, kao ljubitelj slenga, odaberem neki, jelte, sleng, da bi imao medalju, ili tako neku pogodnos. Drugi ga nisu razumeli ranije, banovali ga kad je to pitao...

Ja imam jednu defku dje je opisano kako bac moli za odabrane.

agilni, aj odaberi KBO!u definiciu, fali mu za boju na cetu

uradila bih jednu od sledeće tri stvari:

1. napisala dobru definiciju;
2. napravila dobar poster;
3. napravila dobru reakciju.

Pa nema toga pab tako mnogo, a i kad ima više je tužno nego smešno. Tipa: zašto ste mi obrisali to-i-to kad sam ja proveo sate i sate smišljajući foru. A ja mu obrisao defku jer je barem deset puta već definisana ovde. Nije to za širenje, 90% tih ljudi su posle postali mnogo dobri autori u više domena, samo kad su se snašli malo.

Nema veze kačite malo da se smejemo ne mora nik autora da se vidi :)

jedna mu fali, druga odabrana mu je na drugoj strani

Jeste, jeste. Videh sad.