Prijava

Sa druge strane, kad vama Crnogorcima smeta što vas tobož drugi okupiraju, onda pokupite svoje guzice iz Beograda i Novog Sada.

Nek lajkuje ko misli da sam u pravu.

Ma to sam samo nešto bezveze žvrljnuo da bih mogao otvorit temu (ha).

Види Царе све ти јебем.

Види Царе све ти јебем.

Jel jebeš ili jebeś?

Фин си момак.

I samo da posavetujem Pinkija, pošto vidim da je zagoreo i željan je seksa a jebo bi sve, da ovaj put ne krene od ćaleta. Zato što je mom matorom dosta jebanja sa crnogorcima.
Čim ja na forumu nešto zakuvam odma naleti neki mentol crnogorac koji bi da kresne njega, ni krivog ni dužnog.

Znači da ne bude ćale. Eto, nadam se da ne trazhim previshe

Poljaci čmarulje najveće vo vjeki vjekov, kakvi crni vitezovi. Niko nije tako Slina kao polanderi

руси су говна

Bio sam u Rusiji nekoliko puta na po mesec dana, doduše davno. Razmena studenata ili stručni seminari, uglavnom uvek je bilo ljudi iz raznih delova Evrope i iz Amerike. I uvek je bilo odlično druženje sa svima, uključujući i domaćine, jedino se Poljaci i Amerikanci nijednom nisu uklopili u tu priču. Ne da nisu hteli, nego im ne ide, drugi mentalitet. Poljaci hladni, Ameri drugi svet, njima najveća zabava bila da se dobacuju ragbi loptom u holu hotela...
Ovo je neki nastavak na temu ličnih iskustava sa strancima koju je pokrenuo Bušido u postu od pre mesec dana.

Evo o prijateljstvu Rusa i Poljaka. U početku su im Poljaci jebali sve po spisku, a kad su se Rusi pribrali, malo su im vratili. To je istorija. Sad mogu samo da kukaju i da zovu mama Ameriku u pomoć.
http://en.wikipedia.org/wiki/Polish%E2%80%93Russian_War

Rusi su govna, mali Rusi su govna, Mali Srbi su govna, pokatoličeni Srbi su govna, muslimani Srbi su govna

U S A
S
A

je sve shto zhelimo

Ali iz Amerike je došao ajfon.

A J F O N
J
F
O
N

Valdemare Amerikanci su Evropljani koji su otišli u vrli novi svijet tako da ako hoćeš da sasiječeš zlo moraš počet od izvora.

Valdemare Amerikanci su Evropljani koji su otišli u vrli novi svijet tako da ako hoćeš da sasiječeš zlo moraš počet od izvora.

I tu se slažem. Pobiješ Švabe i Engleze, i gotova stvar.
http://www.warandpeace.ru/photos/gallery/%E0%F0%EA%F1%EE%E2%E0-1_b.jpg

швабо виша раса