Prijava

Meśa
Putin se razveo, pogazio svetost braka, napravio budalu od popa-matičara zaklinjući se na vječnu obavezanost.

Јбг, када нису паметни па да пређу у ислам и онда мувају по 4 жеМске, али по закону, ко Зуки Дент.
http://static.kupindoslike.com/Nalepnica-ZukiDent-RRRRR_slika_XL_5155765.jpg

PS. Јебо те, где сам се сетио Зуки Дента...

Ако није реч о теби, шта лупаш онда мајке ти миле? Што си нервозан толико? Где ти је духовитост?

Ubio mi je tvoj avatar.

Ubio mi je tvoj avatar.

Што се курчиш када не знаш да летиш?

Granjka terminator poklapa duhovitom dosetkom iz vica smišljenog u vreme braće Mongolfje :)
http://sh.wikipedia.org/wiki/Bra%C4%87a_Montgolfier

Јеботе, па Америка и ЕУ где год су окупирали тако територије није прошло без цирка 50.000 мртвих. А Руси догурали до 2 мртва. Па ти сада реци ко је баја - Путин са 2 мртва или ови западни фашисти са хиљадама мртвих? О овоме нико нема муда реч да каже, а то је једина истина о Русима - најуспешнија инвазија у модерној историји. Има ли негде бољег примера са мање мртвих?

Vau, osvojili teritoriju na kojoj žive većinom Rusi i gde ih većina podržava. I to u zemlji u kojoj žive obične pičke. Videli smo šta je bilo u Avganistanu 80ih. Lako je osvajati po svom dvorištu, Ameri bar imaju muda da se jebavaju po nekim prašumama i pustinjama.

Само су се Слоба и Мира волели.

Jeste. A kakv si ti čovjek Valdemare? Kakav? Zašto si bio protiv njigove ljubavi?

Granjka, jel se može malo manuti komunista u svakom postu. Znam da ti je krivo što su istjerali švabe iz Beograda. Znam da si odrastao na pričama kako su se beogradske dame nekad jebale sa grofovima, oberrstlojtenetima, grupenfirerima, obersšturmanfirerima... I ne samo dame. I gospoda, dabome! A onda je došla crvena kuga u gunju...............

Kizo, ја сам става да оно што је лоше и нечисто увек треба чистити из свог народа. Ма није ми криво што су истерали Швабе, требали су, али мислим да комунисти и партизани нису исти друштвени слој. Први су неинтелигенција полуписмених чобана умишљених да нешто знају и умеју, а други (партизани) су само народ који се борио за своју земљу, вођен највећим сељачинама и простачинама.

Ти не знаш ни где си шупаљ, осим у главу, а што се јебања тиче, јбг, шта да ти кажем - боље групњак са Немцима него јебавање са козама и међедима. Сори.

Da Granjka, uzmi moje reči i u svom mozgu ih okreni tako da ispadne da ja mrzim Ruse apsolutno, a da podržavam Amere apsolutno i onda iskonstruiši neko sranje koje samo ti možeš da sebi stvoriš u glavi, pa postavi sliku koja pokazuje kako si duhovit jer kao fejspalmuješ na moj post. Vau, kako si samo kul jebote. Samo sam komentarisao realnost.

Nemoj tako Granjka. Kako dođe gunj u Beograd tako konačno dođoše i srpski geni. smanjio se udio mađarošvapskie i ciganoturske krvi u prosječnom beograđaninu- Poštujem, povećao se i nivo međeda i ovce. Ali bolje jebati bukvu nego dati šupka švabi.

Čekaj Granjka, zar realnost nije da su Rusi uzeli Krim na kojem žive većinom Rusi koji su i glasali za pripajanje? I zar nije realnost da su usrali u Avganistanu, kao i Ameri isto tamo, i u Iraku i na ostalim mestima? Nisam spominjao ni opravdanost akcije na Krimu, niti opravdanost američkih intervencija i ratova. Ne odobravam ni jedno ni drugo, jer ne volim kad se sile mešaju isključivo zbog interesa.

kizo гуњ влада Београдом од 1946. и зато цела Србија цркава од истих гована (не кажем да су сви људи који носе гуњ говна, већ само ови што га носе испод скупих одела и раде у Влади Србије), а земљорадници мисле да у Београду седе Београђани - а оно све њихови рођаци и пријатељи који не могу очима да их виде. Какви српски гени? Ти дођошки ДЕ-гени када чују било шта везано за Србију или Србе одмах добију осип, пролив и повишени крвни притисак. Цигани су за њих племство бечког двора.

Ali bolje jebati bukvu nego dati šupka švabi.

Ако је теби боље, разумем - сигурно ти се козе отимају, а буква само ћути и трпи. Ја мој шупак никоме нисам дао, али јебао Швапкиње јесам - пробај некад, баталићеш и букве и козе.

Луди Чак
Ако тако мислиш, шта вреди да те демантујем? Поверовао би ми на реч?

Imajući odnos sa bukvom ja samo potvrđujem patriotizam i ljubav prema zemlji.
Zanči komunisti su donijeli ovaj sistem društveni koji je sad na snazi kod nas?

Kakav je ovaj Granjka ludak, dabogda te jebali dođoši na stepenicama Skupštine, govno glupo.

Први су неинтелигенција полуписмених чобана умишљених да нешто знају и умеју, а други (партизани) су само народ који се борио за своју земљу, вођен највећим сељачинама и простачинама.

Naravno, svaku revoluciju koji izvedu najveći seljaci i plebs u stvari vodi najveća gospoda među gospodom. Srpske ustanke protiv Turaka su vodili srpski grofovi, vojvode, aristokratija.

oskimoroni od ljudi sa osvrtom na moroni

Pa da ne budemo toliio strogi, uvek kad je revolucija, postoji nekakav konsenzus između elite koja vodi revoluciju i mase koja je izvodi. U srpskom slučaju, trgovci svinjama, ali nismo imali plemstvo, jbg.

Hocete da vam zakljucam ovu temu debili?!