Prijava

Ahahaha jebem te usta Radjarde, placem jebeno

Ахахахаха, покидах се!!!

HAHAHHAHAAHAHAHHAHAAHHAAHAH

ajoj koji me transfer blama hvata dok gledam ovaj video :SSSSSSSS
kako ste vi izdržali do kraja svaka vam čast, mene evo jeza uhvatila od blama na 3:23

ovo se i ja pitam maestro, ja klip 2 nisam mogo ni minut i po da gledam.

Ako bi zanemarili to što je čovek idiot, debilnost njegovog posla i sve ostalo u vezi njega, 90% ljudi bi se isto ovako zbunili da ih u emisiji neko iznenada natera da ustanu i da odglume scenu muvanja pred kamerama. Druga stvar, opet bez obzira na to što je on ''učitelj zavodjenja'', šta god da je glupo je bilo koga pozvati u emisiju da priča o nečemu a onda ga trolovati. Mislim šupački je. Treća stvar, lepo je rekao čovek da mora biti spontana situacija i upravu je. Žao mi čojeka uglavnom, ako zanemarim da se bavi učenjem zavodjenja.

90% ljudi bi se isto ovako zbunili da ih u emisiji neko iznenada natera da ustanu i da odglume scenu muvanja pred kamerama. Druga stvar, opet bez obzira na to što je on ''učitelj zavodjenja'', šta god da je glupo je bilo koga pozvati u emisiju da priča o nečemu a onda ga trolovati. Mislim šupački je. Treća stvar, lepo je rekao čovek da mora biti spontana situacija i upravu je. Žao mi čojeka uglavnom, ako zanemarim da se bavi učenjem zavodjenja.

Isto i ja mislim, uvek sebe zamislim u takvoj situaciji, zato mi ga i žao jer je doveden u PAT poziciju a ove dve fufe su premazane i prekrečene i vrte ga samo tako. Uglavnom, ja navijam za njega!

Bljum um um hahahahahahhahaha

Gledam drugi deo, nerviram se, opet ga jebu ružno kuje :@

drugi deo mislim da je nemoguće iz cuga gledati koliki je to transfer

Covek je apsolutni Car. Napravio je i blog svoje skole zavodjenja http://skola-zavodjenja.blogspot.com/ , al nije bas daleko stigao, otprilike kao i u emisiji.

Kao sad otvoris, naprimer, skolu boksa. Prvi cas:

-Drago nam je da ste se odlucili za nasu skolu, boks je sjajan sport. Drugi bi vas danas ucili glupostima kao sto su stav i prednja, zadnja, ali nas program je bolji. Najveci problem koji se pred vas sada postavlja je sta cete da uradite sa tim silnim parama kad pobedite Klicka i postanete sampion sveta? Kako da se izborite sa silnim obozavateljkama? Sta raditi sa rodjacim koji vas mole za pozajmicu? I na kraju kakav stav zauzeti sto se tice ponuda za bavljenje politikom.

au jebemti, koju dozu neprijatnosti osećam dok gledam ovo, znači kao da se meni dešava, kao da su mene doveli na televiziju i terali me glumim zavodjenje, a zamisli tek njega koji to proživljava.

drugi deo mislim da je nemoguće iz cuga gledati koliki je to transfer

pa bukvalno pravim pauze od po 2 minuta svaki put kad je transfer prejak za moj nervni sistem

na svu muku lik promaši vrata na kraju i upadne u kadar... garant je na bromazepamima nakon ove emisije.
Idem po vinjak i cigare pa da odgledam i ''Sadržaj šmeka'', bojim se da neću podneti na suvo.

Име клипа делује обећавајуће, спасиба брат

Одбила ме сада заувек, у свим световима